Zgłoszenie zainteresowania treningiem umiejętności DBT, popomoc.pl
Wypełniając ten formularz zgłaszacie Państwo zaintereswoanie treningiem umiejętności organizowanym przez Magdeleną Tylko, popomoc.pl

=> Proszę o podanie adresu e-mail oraz o informację czy interesuje Państwa trening w wersji ON-LINE czy stacjonarny w Warszawie
=> Po wypełnieniu formularza otrzymacie Państwo potwierdzenie zgłoszenia. Jednak czasem wiadomości wpadają do SPAM-u, warto tam spojrzeć.
=> Wypełnienie tego formularza oznacza, że otrzymacie Państwo informację o organizowanych  przeze mnie treningach umiejętności DBT i ro jest jedyny cel wpisania się na listę
=> Na każdy trening odbywa się oddzielna rekrutacja, zwykle również poprzez dedykowany na dany trening formularz zgłoszeniowy.
=> Planuję organizować grupy treningu 2x w roku. Najczęściej w formie ON-LINE. Zwykle na jesieni (od września-października) oraz w zimę (od stycznia-lutego)


Pozdrawiam
Magdalena Tylko


Email *
Jaka forma treningu interesuje Pana/Panią? *
Można wybrać 2 opcje
Required
Informacja dotycząca przetważania danych osobowych. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Magdalenę Muracką Tylko ,  w celu powiadamiania o organizowanych treningach  UMIEJĘTNOŚCI DBT. Administratorem danych jest Magdalena Muracka-Tylko prowadząca działalność gospodarczą NiP:524-239-31-06 Kontakt z Administratorem danych:  gabinet@popomoc.pl Dane będą przetwarzane przez okres 2 lat lub do momentu przekazania informacji, że nie jesteście już Państwo zwinteresowani otrzymywaniem wiadomości o treningach. Gwarantuję spełnienie wszystkich Państwa praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych tj.: prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)
Dziękuję za zgłoszenie! Powinno przyjść do Państwa automatyczne potwierdzenie wypełnienia tego formularza. Czasem jednak potwierdzenia wpadają do spamu.
Nie zapomnij kliknąć "Prześlij" "Submit"
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy