Завантажуйте Посібник “Що варто знати ОСББ, у яких тимчасово проживають ВПО?”

Для того, щоб завантажити  Посібник “Що варто знати ОСББ, у яких тимчасово проживають ВПО? ”  просимо заповнити коротку анкету, яка необхідна для того, щоб краще дізнатися про нашу аудиторію і зробити наші публікації більш ефективними.

Зібрані дані залишатимуться конференційними і будуть проаналізовані і в агрегованому вигляді виключно для внутрішніх потреб моніторингу та оцінки ефективності діяльності проекту.

*Заповнюючи форму, ви засвідчуєте, що Ваші персональні дані добровільно надаються організації з подальшим занесенням до бази персональних даних організації, а також підтверджуєте, що організація отримала ці дані правомірним чином та володіє ними на законних підставах.  Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних для цілей внутрішного аналізу та оцінки ефективності діяльності проекту.

Дякуємо за Ваші відповіді!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Ваш е-мейл
2. Ваше ім'я та прізвище *
3. Яку організацію ви представляєте?  *
Required
4. Ваша посада *
5. Чи є ви учасником Спільноти Управбуд? Приєднатися до спільноти можна за допомогою нашого бота-помічника у телеграм: https://t.me/Upravbudcom_bot 
Або заповнивши анкету: https://forms.gle/bksM59jvJ9dNMovB8

*
6. Якщо так - чи вважаєте ви участь у Спільноті "Управбуд" корисною?  *
7.  Чи даєте ви згоду на обробку своїх персональних даних для подальшого інформування щодо корисних матеріалів для ОСББ і управителів?  *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy