International exchange project in Switzerland
Київський освітній центр «Простір толерантності» та Фундація ім. Песталоцці (Швейцарія) запрошують підлітків 13-14 років на Міжнародний тренінг «Світ, дружній до дітей», що відбудеться у с. Троген,
Швейцарія з 15.08 до 02.09 2020.

Підлітки щодня будуть відвідувати спортивні гуртки і тренінги англійською з: розвитку комунікації,  медіації конфліктів, формування критичного мислення, створення блогів, соціальних проєктів.

З групою працюватимуть кваліфіковані швейцарські та українські педагоги, разом з українськими підлітками участь братимуть ровесники з Північної Македонії. Тренери «Простору толерантності» супроводжуватимуть групу з Києва, допоможуть дітям адаптуватися та разом з ними створять і презентують проєкт «Погляд на Україну очима підлітка».  «Дитяче селище Песталоцці» - це місце, де створена атмосфера дружності та безпеки, в якій Ваша дитина може проявити себе, покращити свою англійську мову, стати впевненішою, знайти друзів з Європи.  Діти проживатимуть у кімнатах по 2-4 особи, харчуватимуться 4 рази на день. Учасники по черзі накривають на стіл, миють посуд, прибирають у власних кімнатах.
 На вихідних будуть організовані автобусні екскурсії містами Швейцарії.
Подорож відбудеться за умови стабільної епідеміологічної ситуації та позначки “Зелена зона” для України, дозволу в’їзду для громадян України до Польщі, Німеччини, Швейцарії. Усі учасники поїздки повинні будуть підготуватися відповідно до вимог цих країн (страховий поліс з покриттям COVID-19, можливо – експрес-тест). Ми уважно пильнуємо за цією інформацією і повідомимо вам одразу, коли вона буде доступна.
Для кого: підлітки 2006-2007 років народження зі знанням англійської на рівні активного розуміння (B1-B2). Потрібно мати діючий біометричний паспорт (або гарантовано оформити його до 14 липня) і нотаріально завірену згоду обох батьків.
Проїзд: подорож до Трогена відбудеться на сертифікованому автобусі Mercedes  з міста Києва. Групу підлітків супроводжуватимуть 6 тренерів «Простору толерантності». Виїзд 15 серпня  з міста Київ, ночівля у німецькому мотелі,  17 серпня приїзд до Трогена. Виїзд з Трогена 31 серпня, приїзд до Києва вранці 2 вересня 2020.  

Умови участі:

* Зареєструватися у цій формі.

* Записати відео про себе на 2-3 хвилини, де англійською відповісти на питання:
1.  What helped you survive quarantine?  
2. What can you teach people from another country? What do you think is important for building an intercultural dialogue?

* До 6 липня надіслати відео на нашу електронну адресу (tolerancespace@gmail.com), зазначивши в темі листа «Trogen».
* Взяти участь у підготовчій зустрічі в Києві 16 липня (або приєднатися до зустрічі онлайн).
* Реалізувати міні-проект після повернення додому.

Вартість участі: 400 євро.
Батьки оплачують частину транспортних витрат, проживання і харчування під час дороги, екскурсії. Фундація «Песталоцці» забезпечує програму, проживання і харчування під час 14-денного тренінгу. «Простір толерантності» забезпечує організаційну, логістичну підготовку, педагогічний супровід. З нами їде досвідчена медична працівниця, яка буде надавати першу медичну допомогу за потреби.

9 липня Ви отримаєте відповідь на емейл-адресу. До 16 липня потрібно буде оплатити залог у розмірі 100 євро, який буде повернено, якщо епідеміологічна ситуація не дозволить поїхати.

Повну вартість – за успішного відкриття кордонів для поїздки – потрібно буде сплатити до 1 серпня.

Довідки за телефоном:  (098) 373-94-87 (вайбер), (099) 782-04-09 – Анна.
Емейл: tolerancespace@gmail.com
Наш сайт: www.tolerspace.org.ua
Сайт Фундації Песталоцці, Швейцарія: https://www.pestalozzi.ch/en
Фотографії з минулорічної поїздки:
shorturl.at/doBCE
shorturl.at/uwyGI

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Name, surname *
Date of birth *
MM
/
DD
/
YYYY
The email address you check every day. You will be contacted at this address. *
Your phone number *
Messenger
Clear selection
Parents phone number (+380 format) *
Your home address *
Your social network pages *
International biometric passport number *
Do you have an allergy or an illness? (if any - indicate which) *
My food preferences *
My school name *
How did you learn about this trip?
Any comments
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy