بررسی وضعیت شغلی برنامه نویسان و مدیر سیستم‌های ایران - فروردین ۱۴۰۱
این پرسشنامه هر ساله توسط خود برنامه نویس ها برگزار می شه. ربطی به هیچ شرکت و سازمانی نداره و خودمون مستقیم توش جواب می دیم و مستقیم نتایج رو می بینیم. هدفش اینه که درک دقیق تری از وضعیت کار و زندگی برنامه نویس ها، مدیر سیستم ها و کلا کامپیوتری ها به همدیگه بده. با دونستن این اطلاعات مطمئنا می تونیم حقوق بهتری بگیریم و زندگی بهتری بخوایم.

نظرسنجی به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت و بعد مثل هر سال نتایج خام در اختیار همه قرار می گیره و یک تحلیل مقدماتی هم روش انجام می شه تا وضع زندگی مون رو بدونیم. هم می فهمیم چی باید یاد بگیریم و چیکار کنیم و هم می فهمیم دنیا چه خبره (:

نظر سنجی کاملا محرمانه است و فقط اطلاعاتی که اینجا می دین توش ذخیره می شه. دلیل نیاز به ایمیل و لاگین گوگل فقط اینه که مطمئن بشیم هر نفر یکبار رای داده ولی فرم گوگل دیتای ایمیل رو در جواب ها نشون نمی ده و ذخیره نمی‌کنه. این بهترین روش نیست ولی راه حل دیگه ای به ذهنمون نرسید.

نتایج دوره‌های قبل: http://bit.ly/irprogrammersresults

معلومه که بهترین مشارکت ما در بهتر شدن وضعیت برنامه نویس ها اینه که اطلاعات رو دقیق تکمیل کنیم و از بقیه هم بخوایم اینکار رو بکنن. ممنون می شم وقت بذارین و سوال ها رو جواب بدین و برای بقیه هم بفرستین تا درکی خوب از شرایطمون و تغییراتش در طول زمان به دست بیاریم.

 لینک برای به اشتراک گذاشتن اینه: نظر سنجی بزرگ بررسی وضعیت شغلی برنامه نویسان و مدیر سیستم های ایران در سال ۹۹ http://bit.ly/irprogrammers 
در کدام محدوده سنی هستید؟ *
جنسیت *
خودتون رو متعلق به کدوم استان می دونین؟ بچه کجایین؟ (:
استان محل کار (در صورت کار ریموت در داخل کشور، استان محل شرکت را انتخاب کنید) *
چند سال تجربه کار تمام وقت دارید؟ *
آخرین وضعیت تحصیلی *
چه مدارک بین المللی ای اخذ کرده اید
چند ساعت در هفته برای یادگیری تکنولوژی‌ها، زبان ها و ... جدید وقت می گذارید؟
Clear selection
بیشترین یادگیری شما در کجا اتفاق می افتد؟
چند ساعت در هفته برای پروژه‌های غیرکاری ولی مرتبط با حوزه کاری خود (برنامه نویسی، وبلاگنویسی، گزارش باگ، ...) وقت می گذارید؟
Clear selection
در سه ماه گذشته چند کتاب [غیردرسی] خوانده اید؟
Clear selection
سطح زبان انگلیسی خودتون رو چه میزانی ارزیابی می‌کنید؟
Clear selection
آیا به مهاجرت از ایران فکر میکنید؟
Clear selection
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy