Запрошення на презентацію проєкта
Шановні колеги та партнери!

РОЗПОЧИНАЄМО ПРОЕКТ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ!

БО «БФ «Реалізації ідей» в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, при підтримці ВЦА м. Сєвєродонецьк оголошує про початок проєкту з підтримки підприємців міста Сєвєродонецька та Сєвєродонецької територіальної громади.

Мета проєкту – підвищення спроможності ведення бізнесу та його конкурентоздатності, подолання наслідків пандемії COVID-19.
Ми підготували для вас серію навчальних тренінгів, індивідуальних консультацій та менторську підтримку за програмою «COVID19. Бізнес. Діємо в нових умовах».

ЗАПРОШУЄМО усіх бажаючих діючих підприємців нашої громади на презентацію проєкту, де ми розповімо про його цілі, задачі, можливості та поділимось планами щодо підтримки та розвитку підприємництва в нашому регіоні.

Презентація відбудеться
30 липня (п’ятниця) о 14:00 в приміщенні Кризового медіа центру «Сіверський Донець»
за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54.

В презентації також прийматимуть участь:
Представники компанії GIZ та керівництва військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк.

Захід проводитиметься у форматі офлайн (з дотриманням карантинних вимог) та онлайн форматі, з трансляцією заходу в прямому ефірі в соц. мережі Фейсбук, на сторінці БО "БФ Реалізації ідей" https://www.facebook.com/IdeasfundNGO.
Участь безкоштовна.

З усіх питаннь можна звертатись до організаторів за тел.:
(066) 045 96 16;
Агафонова Олена Олексіївна.

Проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.


Email *
Ваше ім'я *
Ваше прізвище *
Контактний телефон *
Ваша стать *
Населений пункт *
Напрямок Вашої підприємницької діяльності *
Будь даска, дайте посилання на сайт Вашої компанії, або посилання на Вашу бізнес-сторінку у ФБ: *
Зазначте, бідь ласка, формат участі у презентації проєкту. Зауважте, що згідно карантиних вимог, у офлайн-заході може приймати участь не більше 10-15 осіб. *
Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду благодійній організації "Благодійний фонд "Реалізації ідей" на обробку та зберігання своїх персональних даних (ознайомтесь з текстом згоди за посиланням - даю згоду https://drive.google.com/file/d/1nrr1FNd5wJCiAdr7DQaRR2mwDSp6UrWs/view?usp=sharing), а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу (ознайомтесь з текстом згоди за посиланням - дозвіл на використання фото-, та відеозйомки (https://drive.google.com/file/d/1flOvzMSj5FxhRVVjJ2AEuWhT0x-_s-XM/view?usp=sharing). Ви розумієте і даєте згоду на те, що відео/фотографії можуть бути використані на веб-сторінках, у соціальних мережах, інформаційних бюлетенях, листівках, прес-релізах, публікаціях чи інших матеріалах БО "Благодійний фонд "Реалізації ідей". Ми цінуємо Вашу підтримку й обіцяємо поважати Вашу конфіденційність. Авторські права на матеріал, що буде створено в результаті фото- чи відеозйомки, належатимуть БО "Благодійний фонд "Реалізації ідей". *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy