WOLONTARIAT podczas Konferencji 24/7 Serce Dawida - Otrzymacie moją moc! 19-20.10.2019
Serdecznie zapraszamy Cię do włączenia się w tworzenie przestrzeni Konferencji 24/7 Serce Dawida - Otrzymacie Moją moc 2019. Wspólnie w atmosferze przyjaźni, braterstwa, szacunku, służby, jedności wśród chrześcijan będziemy budować Królestwo Niebieskie pośród nas.
Już dziś dziękujemy Ci za gotowość służby i za każdy podjęty przy okazji tej Konferencji trud!

W tym roku wolontariusze będą służyć na takich polach jak:

- TEAM MEDIOWY - ważnym elementem jest komunikowanie przebiegu spotkania w social mediach. Potrzebujemy wsparcia w tworzeniu aktualności na naszą stronę Facebook, tworzenie relacji na Instagram. Szukamy osób kreatywnych i z pomysłami, ponieważ miejsc do działania będzie bardzo wiele!

- EKIPA PORZĄDKOWA - ten team to filary w zachowaniu porządku i bezpieczeństwa w czasie konferencji. Osoby zaangażowane w tę służbę są odpowiedzialne za dbanie o bezpieczeństwo uczestników oraz gości konferencji. Potrzebne jest sprawne oko i czujność w ogarnięciu 2000 Bożych ludzi przemieszczających się po hali :)

- PUNKT REJESTRACYJNY - w tym punkcie prace skupiają się na organizacyjnej części rejestracji uczestników, załatwiania bieżących spraw związanych z uczestnictwem osób w konferencji.

- INFO PUNKT - to miejsce i przestrzeń w którym osoby uczestniczące w konferencji mogą zaczerpnąć informacji o tym co aktualnie dzieje się w różnych miejscach hali oraz zadać pytania dotyczące funkcjonowania Domu Modlitwy. To tu można dostać broszurę informacyjną oraz zapoznać się z asortymentem sklepiku 24/7.

- COFFEE POINT - to tu uczestnicy konferencji przychodzą na odrobinę relaksu i doładowania energii, gdzie dzięki wolontariuszom mogą napić się pysznej kawki i oczywiście porozmawiać ;-)

- TEAM KONSTRUKTORSKI - silna grupa z misją, dzięki której na 2 dni Hala Expo zamieni się w miejsce nieustannego uwielbienia Boga. Potrzebujemy silnych rąk do pracy, które będą mogły zbudować wspólnie scenę, ustawić krzesła i ustawić wszystko zgodnie z planem. Mile widziani Panowie :-)

TWÓJ CZAS NA KONFERENCJI
Wolontariusze będą przydzieleni do konkretnych zadań na ok. 8 godzin w ciągu każdego dnia Konferencji. W miarę możliwości poprosimy także o pomoc podczas Forum Liderów oraz w okresie najgorętszych przygotowań (październik).

KOSZTY - Udział w Konferencji dla wolontariuszy jest darmowy.

Więcej szczegółowych informacji wyślemy w mailu po potwierdzeniu przyjęcia do Zespołu Wolontariuszy.

OBOWIĄZKOWE SZKOLENIE i odprawa Wolontariuszy odbędzie się w piątek 18.10.2019 o godzinie 19:00*.
*Dla osób, które z przyczyn od nich niezależnych, nie mogą przybyć w piątek, dodatkowy termin to sobota 19.10.2019 g. 6:00.
Prosimy o wskazanie właściwego terminu obecności w poniższym formularzu.

Wypełnij ten formularz - chcemy Cię poznać, by móc odpowiednio dobrać dla Ciebie zadania podczas Konferencji.

Do zobaczenia!
Ekipa Fundacji 24/7

Imię: *
Your answer
Nazwisko: *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Podanie poniższych danych jest dobrowolne, jednak nie podanie ich skutkuje brakiem możliwości wysłania formularza i w konsekwencji brakiem możliwości udziału w wydarzeniu.
Telefon: *
Your answer
Miejscowość: *
Your answer
Adres korespondencyjny *
Your answer
Rok urodzenia: *
Your answer
Wspólnota (jeśli nie należysz, wpisz brak): *
Your answer
Dlaczego zdecydowałeś się na wolontariat? *
Your answer
Czy przeczytałeś opis warunków wolontariatu (opis na początku formularza) i jesteś świadomy, do czego zobowiązujesz się wybierając WOLONTARIAT podczas Konferencji? *
Będę obecny/obecna na obowiązkowym szkoleniu i odprawie wolontariuszy: *
Czy możesz być wolontariuszem podczas Forum Liderów w piątek 12 października (przez cały dzień)? *
Czy masz czas pomóc przed Konferencją (16 września - 17 października) *
Czy byłeś już wcześniej wolontariuszem np. na ubiegłorocznej Konferencji, Strefie Zero lub innych podobnych wydarzeniach? Czym się zajmowałeś? *
Your answer
Wybierz wszystkie zdania, które są prawdziwe w odniesieniu do Ciebie: *
Required
W jakich polach służby czujesz się kompetentny? (Twój przydział do grupy będzie zależał przede wszystkim od potrzeb organizacyjnych konferencji)
Czy jest coś jeszcze o czym powinniśmy wiedzieć (np. przeciwwskazania zdrowotne do wykonywania jakiegoś rodzaju pracy)? *
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach rejestracyjnych oraz organizacyjnych przez Fundację 24/7. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji organizacyjnych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Fundację 24/7. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci wizerunku w celu publikacji zdjęć i nagrań z wydarzenia w celach promocyjnych na portalach społecznościowych i stronach internetowych prowadzonych przez Fundację 24/7 *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z innymi wydarzeniami organizowanymi lub promowanymi przez Fundację 24/7. *
Powyższe dane wypełniłem / wypełniłam dobrowolnie. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Warszawa24.org. Report Abuse - Terms of Service