Skaitmeninių lyderių, konsultantų ir bibliotekininkų mokymai: II ciklas
Maloniai kviečiame į skaitmeninių lyderių, bibliotekų darbuotojų - konsultantų mokymų II ciklo renginius.

Skaitmeniniai konsultantai gali kviesti savo kolegas – bibliotekininkus, iš bendruomenių gali dalyvauti keli atstovai.

Šie mokymai – tai viena projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ veiklų. Šiuos renginius organizuoja UAB „Baltijos kompiuterių akademija“, asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai“.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.
Mokymų programa
II cikle vyks nuotoliniai bei tiesioginiai mokymai.

NUOTOLINIAI MOKYMAI (ĮRAŠĄ GALITE PAŽIŪRĖTI BET KADA)
Vaizdo įrašus galite peržiūrėti Jums patogiu laiku (II ciklo mokymų metu).

• „Nauji asmens duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimai bei jų taikymas“. Įrašo metu pristatyta apie asmens duomenų apsaugą, bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR) ir pagrindinius reikalavimus bei duomenų saugumo pažeidimus. Apie visa tai išsamiai pasakoja duomenų apsaugos pareigūnė Rusnė Juozapaitienė.
Įrašo nuoroda: https://sli.do/bdar

• „Kaip jaustis saugiai internetinėje erdvėje naudojant skaitmeninius įrenginius“. Įrašo metu pasakojama apie tai, kaip būti saugesniems e. erdvėje, kokie pavojai gali iškilti naudojant e. paštą bei socialinius tinklus ir kaip apsisaugoti nuo galimų grėsmių, o taip pat kalbama apie įrenginių saugumo priemones. Apie visa tai išsamiai pasakoja kibernetinio saugumo specialistas Paulius Čeponis.
Įrašo nuoroda: https://sli.do/esauga

TIESIOGINIAI MOKYMAI BIBLIOTEKOJE

Spalio mėn. bibliotekose vyks tiesioginiai mokymai savivaldybių bibliotekose (trukmė 4 val.):

• Apie ateities technologijas: Kaip skaitmeninės technologijos pakeis pasaulį ir kiekvieno žmogaus gyvenimą. Grėsmės ir galimybės, kaip turime tam pasirengti?
• Apie skaitmeninių iniciatyvų sklaidos svarbą ir poveikį: mokymosi galimybės Europos ir Lietuvos gyventojams.
• Apie skaitmeninės technologijas kasdieniniame gyvenime ir darbe: kaip mobiliosios programėlės gali padėti dirbant komandoje, organizuojant renginius, atliekant finansines operacijas ir pan.

Detalią renginio programą užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime artėjant renginiui, LIKUS 2 D. D. IKI RENGINIO. Užsiregistravusiems likus mažiau nei 2 d.d., priminimas atskirai nebus siunčiamas, tačiau registruotis galite.

Tiesioginių mokymų metu bibliotekoje bus praktinių veiklų su išmaniaisiais įrenginiais (planšetiniu kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu), prašytume pagal galimybes turėti skaitmeninį įrenginį.

Renginio metu vyks praktinės veiklos, dalyviai dirbdami grupelėse atliks užduotis ir dalysis patirtimi.

Jei užsiregistravote, bet atvykti negalėsite, būsime dėkingi, jei apie tai pranešite e. paštu renginiai@bka.lt.

II ciklo mokymų dalyviams bus išduodami e. pažymėjimai. E. pažymėjimas bus siunčiamas registracijos metu nurodytu e. pašto adresu. Prašome patikrinkite ar nurodėte teisingą e. pašto adresą.

Jeigu turėtumėte klausimų dėl šio renginio, prašome kreiptis į Elingą Žiliuvienę e. paštu renginiai@bka.lt arba telefonu 8 612 31654.

Mokymų organizatoriai
Renginio data ir vieta jūsų savivaldybėje
Renginys Jūsų savivaldybėje vyks vieną dieną (4 val.) nuo spalio pradžios iki lapkričio vidurio.

Renginio tvarkaraštį (renginio datą ir pradžią) Jūsų savivaldybėje rasite čia: https://www.prisijungusi.lt/mokymu-grafikas. Šiuo metu datą matysite sąraše pasirinkę savivaldybę, kurioje vyksite į mokymus.

SVARBU: renginio dalyvių skaičius ribotas (iki 35 žmonių).
Registracijai prašome nenaudoti Google Chrome naršyklės
Pastebėjome, kad naudojant Google Chrome naršyklę, Google Forma netinkamai registruoja renginį. Registruojantis į renginį rekomenduojama naudoti Mozilla Firefox, Internet Explorer, MS Edge arba išmaniųjų įrenginių numatytąsias naršykles.
Vardas *
Your answer
Pavardė *
Your answer
e. pašto adresas (šiuo adresu bus siunčiamas e. pažymėjimas ir kita informacija) *
Your answer
Telefono numeris
Your answer
Bendruomenės arba bibliotekos pavadinimas *
Your answer
Pasirinkite kurioje savivaldybėje dalyvausite tiesoginiuose mokymuose *
Duomenų apsauga
Įsigaliojus Europos Sąjungos (ES) bendrajam duomenų apsaugos reglamentui, mūsų visų duomenys bus saugesni. Reglamentas padės užtikrinti, jog kiekvieną iš mūsų pasiektų tik vertinga informacija. Tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų dalyvavimą seminare, prašome leisti naudoti bei tvarkyti Jūsų asmens duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris). Dalyvio vardas ir pavardė bus naudojami spausdinant mokymų dalyvio sertifikatus.

Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi vidaus administravimo tikslu bet ne ilgiau nei to reikia administravimo darbams atlikti. Jūsų pateikti kontaktiniai duomenys ir kita informacija bus naudojama susisiekti su Jumis.
Duomenų valdytojas yra Baltijos Kompiuterių akademija (adresas: Savanorių pr. 28, LT-03116 Vilnius, Tel. 8 5 278 05 00, El. paštas: info@bka.lt).

Duomenų subjektas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis ir kitas teisės aktais numatytas teises. Kilus klausimams ir norit realizuoti savo, kaip duomenų subjekto, teises, galite kreiptis į renginiai@bka.lt.

Užtikriname, kad Jūsų pateikti duomenys nebus atskleisti kitiems asmenims, išskyrus seminarą organizuojančias organizacijas.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy