Школа Журналістики "LEOPOLIS"
Ви дізнаєтесь основи журналістики та сучасні реалії професії, навчитеся проводити журналістські розслідування, грамотно писати про політику, економіку, громадське життя міста.
Вам розкажуть про структуру та роботу редакції, ознайомлять з життям прес-служби зсередини. Учасники Школи журналістики «Leopolis» навчаться писати інформаційні запити та знатимуть, як діяти, якщо державні структури надсилають відписки або ігнорують вас.
Викладачами Школи журналістики «Leopolis» будуть головні редактори відомих львівських видань, журналісти-практики та профільні експерти, що поділяться власним досвідом.
У програмі навчання – 24 лекції та практичні завдання на актуальні теми. Вам не лише розкажуть, як стати справжнім журналістом, а й допоможуть провести журналістське розслідування – від обрання теми, збору інформації та спілкування з державними службовцями до систематизації даних та публікації готового матеріалу або сюжету у відомих львівських ЗМІ.
Прізвище Ім'я
Your answer
Місце проживання
Your answer
Місце роботи або навчання (факультет)
Your answer
Контактний номер телефону
Your answer
Е-mail
Your answer
Посилання на Вашу персональну сторінку у соціальній мережі
Your answer
Звідки Ви дізнались про школу журналістики «Leopolis»
Ваші додаткові питання/коментарі
Your answer
Після реєстрації з вами зв’яжуть по номеру мобільного телефону з більш детальною інформацією та надішлють на е-мейл інформацію щодо програми школи журналістики «Leopolis»
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms