LINNAOSAVANEM KÜSIB Mustamäe parkide olevik ja tulevik!
Aastad 2018–2021 on Mustamäe parkide jaoks tähendusrikkad. Parditiigi pargi renoveerimistööd käivad, järgmisel aastal võtame ette linnaosa esinduspargi, Männi pargi põhjaliku uuenduskuuri. Siinkohal vajangi taas teie kõigi loovat mõtlemist ja häid ideid, head mustamäelased! Palun leidke aega vastata järgnevatele küsimustele, kõik ideed ja ettepanekud on väga oodatud. Tooge vastused hiljemalt 30. septembriks Mustamäe Linnaosa Valitsusse (Tammsaare tee 135) või Mustamäe Päevakeskusesse (Ehitajate tee 82) administraatorite juures olevatesse küsitluskastidesse. Sisukamate vastuste autorid saavad ära märgitud
Millest tunnete Männi pargis puudust?
Captionless Image
Mida paigaldada mänguväljakutele?
Captionless Image
Mida pakkuda spordihuvilistele?
Captionless Image
Muud ideed, mõtted, ettepanekud
Your answer
Musta mere ääres kasvanuna olen merega olnud seotud kogu elu – ning ujumise ja surfi kõrval olen ka kirglik kalamees. Nagu olen rõõmuga tähele pannud, on Mustamäel peale minu aga kirglikke kalamehi veelgi. Mis te arvate mõttest korraldada sügisel Parditiigi kaldal üks suur kalapäev? Kalafestival, kus peetakse kalalaata ja pakutakse kalaroogi, lauldakse kalurilaule ja räägitakse kalamehejutte – ning kindlasti toimub ka kalapüügivõistlus! Keegi peab selle kuldkala sealt Parditiigist ju viimaks välja püüdma ja need kolm soovi ära küsima… Kalapüügivõistlusele paneksid uimed alla muidugi n-ö külalisartistid – olen juba kalakasvandustes natuke maad kuulanud.
Millal kalafestivali korraldame?
Mis kala võistu püüdma hakkame?
Kes võiks kalafestivalil esineda?
Your answer
Paigaldasime tänavu Mustamäele 50 tuttuut pinki ning uuendame ja värskendame sama heaks kui uueks juba olemasolevad. Mõistagi saab ka Parditiigi park, mille renoveerimine on täies hoos, uued pingid. Tekkis tunne, et niisuguses iseloomuga pargis, nagu meie Parditiigi park kahtlemata on, peaksid olema ka omanäolised pingid. Loovmõtlemise tulemusena sündis lahendus, mida nüüd pildilt näha võite (muide – millist lindu pinkide disain teile meenutab?). Kuidas tundub, kas jätkame samal kursil?
Kuidas pingimeistrite loovlahendus meeldib?
Captionless Image
Teie nimi
Your answer
Teie telefon
Your answer
Tänan Teid aja ja tähelepanu eest! Lauri Laats, linnaosa vanem
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service