Пропозиції до бюджету Прибужанівської ОТГ на 2020 рік
Шановні жителі Прибужанівської ОТГ! Впливай на місцеву бюджетну політику - надай свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році! Бюджет громади – це гроші громади, твої гроші!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Також це можуть бути вже підготовлені проекти, в аналогічних сферах. Головне – щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень міської влади, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Всі зібрані пропозиції містян будуть систематизовані та скеровані до Прибужанівської сільської ради для врахування при підготовці проекту бюджету Прибужанівської ОТГ на 2020 рік, а також оприлюднені.
Прізвище, ім'я, по-батькові *
Your answer
Вік *
Your answer
Адреса проживання *
Your answer
Контактний телефон, електронна пошта (за бажанням)
Your answer
Пропозиція до місцевого бюджету (можна декілька) *
Your answer
ДЯКУЄМО ЗА НАДАНУ ПРОПОЗИЦІЮ! ТВОЯ АКТИВНІСТЬ – ЄДИНА ЗАПОРУКА ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА НАЛЕЖНОГО ВИТРАЧАННЯ ТВОЇХ ГРОШЕЙ В БЮДЖЕТІ ГРОМАДИ!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.