Hliněné sdílení 2023 / Earth Sharing 2023
Přihlašovací formulář / Registration form

Po vyplnění tohoto formuláře Vám bude rezervováno místo v posluchárně! / After filling out this form, a seat in the auditorium will be reserved for you!

Hliněné sdílení 2023 se uskuteční v pátek  10.2. 2023 v 16:00 na Fakultě architektury, Poříčí 273/5, 639 00 Brno. / Earth Sharing 2023   will take place on Friday 10 February 2023 at 16:00 at the Faculty of Architecture, Poříčí 273/5, 639 00 Brno.

Vstupné dobrovolné. / Entrance fee voluntary.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno a příjmení / Name and Surname *
Kontaktní telefon (nepovinné, pouze pokud chcete být kontaktováni) / Contact phone (not required, only if you want to be contacted)
Poznámka - různé  /  Note / miscellaneous
Zde zadejte doplňující informace, přání či dotazy. / Enter additional information, wishes or questions here.
Souhlas se zpracováním osobních údajů / Agreeing to the processing of personal data *
SHS Vámi vyplněné osobní údaje zpracuje a bude využívat po přípravu Hliněného sdílení. Vaše údaje budou archivovány po dobu max 5-ti let a poté budou bez náhrady vymazány. Bez souhlasu se zpracováním osobních údajů nelze provést registraci.  /  SHS will process the personal data you fill in and use it for the preparation of the Earthen Sharing. Your data will be archived for a maximum of 5 years and then deleted without replacement. Without consent to the processing of your personal data, you cannot register.
Required
Souhlas se zařazením do rozesílací databáze SHS / Consent to inclusion in the SHS mailing database
SHS Vámi vyplněné osobní údaje zpracuje a do naší interní databáze zapíšeme Vaše jméno, emailovou adresu, telefon a datum registrace . Naše databáze slouží pro rozesílání informací o akcích týkajících se hliněného stavitelství a o činnosti SHS (max. 6x ročně). Vaše údaje budou archivovány po dobu 15-ti let a poté budete vyzváni o znovu potvrzení souhlasu se zařazením do rozesílací databáze SHS. Souhlas se zařazením do rozesílací databáze SHS lze kdykoli zrušit zasláním emailu s textem: Žádám o vyřazení z rozesílací databáze SHS a smazání všech osobních údajů spojených s mou emailovou adresou.
Doplňující informace / Additional information
Vyplněním formuláře Vám bude rezervováno místo v posluchárně a den před akcí Vám bude zaslána emailem upomínka + aktualizovaný seznam přednášek.

Akce je organizována Sdružením hliněného stavitelství z.s. (SHS) a spolupořádána Fakultou architektury, VUT v Brně. Záštitu nad akcí převzal děkan Fakulty architektury, VUT v Brně,  Ing. arch. Radek Suchánek, Ph.D.

Další podrobnosti možno získat na:
- webových stránkách www.hlina.info 
- facebooku: https://www.facebook.com/hlinene.stavitelstvi/ 
- emailu:  info@hlina.info 
- telefonu: 604 208 111///////////////////////////////////////////////////////   English   ///////////////////////////////////////////////////////

By filling out the form, a seat will be reserved for you in the auditorium and a reminder + updated list of lectures will be emailed to you the day before the event.

The event is organized by the Earthen Architecture Association z.s. (SHS) and co-organized by the Faculty of Architecture, Brno University of Technology. The event is under the auspices of the Dean of the Faculty of Architecture, Brno University of Technology,   Ing. arch. Radek Suchánek, Ph.D. 

Further details can be obtained at:
- website www.hlina.info 
- Facebook: https://www.facebook.com/hlinene.stavitelstvi/ 
- email: info@hlina.info 
- phone: 604 208 111

A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy