PIETEIKUMA ANKETA LDDK LĪDZSVARA BALVAI 2020
Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina pieteikties darba devējus. LDDK īstenotajai Līdzsvara balvai. Šajā iniciatīvā tiks izcelti darba devēji par veiksmīgu un inovatīvu pieeju darba un privātās dzīves līdzsvarošanai uzņēmumā.

Balvas mērķis ir izcelt labās prakses piemērus uzņēmumos darba un privātās dzīves līdzsvara jautājumos, sekmēt Latvijas darba devēju izpratni par darba un privātās dzīves līdzsvara pasākumu ieguvumiem un lomu jebkura veiksmīga uzņēmuma darbībā.

Lai pieteiktu uzņēmuma labo praksi LDDK Līdzsvara balvai, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu līdz 2021.gada 25.februārim.

Piedaloties, uzņēmumam ir iespēja sevi pozicionēt kā atbildīgu un mūsdienīgu darba devēju, kam rūp darbinieku labbūtība un kam tā ir būtiska uzņēmuma konkurētspējā un produktivitātē.

Balvas saņēmēji tiks paziņoti 2021. gada 5.martā starptautiskā tiešsaistes konferencē darba devējiem par darba un privātās dzīves līdzsvaru "Līdzsvars visiem" https://balanceforall.eu

***

Iniciatīvu īsteno Latvijas Darba devēju konfederācija Eiropas Komisijas finansētā projekta “Līdzsvars visiem” Nr. 881676-B4A ietvaros. Papildu informācija: http://www.lddk.lv/projekts/b4a/
Email *
1. Uzņēmuma nosaukums *
2. Lūdzu, norādiet jomu, kurā īstenota iniciatīva! *
3. Lūdzu, norādiet iemeslus, kādēļ izlēmāt īstenot iniciatīvu! *
Lūgums aprakstīt iemeslus, kādēļ uzskatījāt par nepieciešanu ieviest iniciatīvu, ar kādiem izaicinājumiem saskārāties, vai un kā iesaistījāt darbiniekus iniciatīvas tapšanas un īstenošanas procesā!
4. Iniciatīvas nosaukums *
5. Lūdzu, raksturojiet iniciatīvas ideju! *
Ar kādiem izaicinājumiem saskārāties, kā īstenojāt iniciatīvu, vai un kā iesaistījāt darbiniekus idejas ģenerēšanas un īstenošanas procesos!
6. Lūdzu, raksturojiet iemeslu/us, kādēļ īstenojat iniciatīvu! *
7. Lūdzu, raksturojiet iniciatīvas mērķi! *
Kādu rezultātu vēlaties sasniegt ar šo iniciatīvu?
8. Lūdzu, raksturojiet iniciatīvas norisi! *
Kādas aktivitātes iniciatīva iekļāva? Iniciatīvas gaita.
9. Lūdzu, raksturojiet iniciatīvas rezultātus! *
Vai ir saniegti plānotie mērķi? Kā ir mainījusies / uzlabojusies situācija uzņēmumā iniciatīvas ieviešanas rezultātā? Cik liela darbinieku grupa iesaistījās un guva labumu?
10. Ko citi uzņēmumi varētu mācīties no jūsu pieredzes, īstenojot šo iniciatīvu? *
11. Pieteikuma iesniedzēja vārds, uzvārds *
12. Pieteikuma iesniedzēja amats *
13. Pieteikuma iesniedzēja tālrunis *
14. Pieteikuma iesniedzēja e-pasts *
15. Darbinieku skaits uzņēmumā *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy