Zdravé stravování a vegetariánství a veganství
Dobrý den,

jsem studentkou oboru Psychologie na Masarykově univerzitě v Brně a chci Vás požádat o vyplnění dotazníku, který se týká mé diplomové práce.

Má diplomové práce se zabývá vztahem mezi ortorexií (fixací na zdravé stravě) a alternativním stravováním (konkrétně vegetariánství a veganství). Cílem práce není najít kladný vztah mezi výše zmíněnými fenomény (tj. že ortorexie souvisí s alternativním způsobem stravování), ale objasnit povahu tohoto vztahu (souvisí/nesouvisí a v jaké míře). Dále je součástí diplomové práce téma potřeby kontroly a fyzického sebepojetí. Ať už se aktivně snažíte stravovat zdravě či ne nebo jste či nejste vegetarián nebo vegan budu ráda za Vaše odpovědi.

Podmínkou pro vyplnění dotazníku je minimální věk 18 let. Dotazník Vám zabere přibližně 15-20 minut. Žádná odpověď není správná či nesprávná. Data, která budou získána v rámci tohoto dotazníku, jsou zcela anonymní a poslouží pouze pro účely diplomové práce. Proto prosím o zcela pravdivé odpovědi. Předem Vám děkuji za vyplnění dotazníku a v případě dotazů mě můžete kontaktovat na adrese: dotazy@psychologie-jidla-dotaznik.online
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy