Запит на зустріч
Фахівці Центру організують та проведуть семінари, воркшопи, майстер-класи та інші заходи за цікавою саме вашим співробітникам-інноваторам тематикою на території вашого навчального закладу у зручний для вас час
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Метою Центру є створення сприятливих умов для розвитку інноваційного середовища у регіоні.
Завдання, функції та напрямки роботи Центру:
- Інфраструктура: сприяння створенню комфортних умов для інноваторів під час їх роботи над проектами (устаткування, приміщення, комунікації).
- Консалтинг: організація консультативної підтримки інноваторів при роботі над проектами у питанні експертизи, оцінки, економіки, фінансів, менеджменту, права тощо (у тому складі, у питанні захисту інтелектуальної власності).
- Комерціалізація: допомога інноваторам у процесі комерціалізації результатів їх наукових досліджень.
- Співпраця: налагодження взаємовигідної співпраці з зовнішніми та внутрішніми стейкхолдерами (дослідники, бізнесмени, владні структури, інші освітні заклади тощо).
- Навчання: організація проведення лекцій, майстер–класів, воркшопів, тренінгів та інших зустрічей інноваторів та команд з представниками української та світової інноваційної екосистеми.
- Інформування: популяризація інноваційної діяльності у ЗМІ, інформування усіх зацікавлених осіб про роботу Центру, залучення обдарованих дослідників до інноваційної діяльності.

Назва Вашої організації *
Тематика зустрічі *
Ораєнтована кількість учасників *
Орієнтована дата зустрічі
MM
/
DD
/
YYYY
Контактна особа *
Телефон *
E-mail *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy