Poptávkový formulář - FVE na rodinný dům s příspěvkem NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM
Zasláním níže uvedených informací zjistíme, jaká FVE je pro Vás nejvýhodnější a také jakou výši příspěvku obdržíte. Není třeba se bát, nic si neobjednáváte. Po zpracování dodaných údajů Vás kontaktuje náš obchodní zástupce, který odpoví na všechny vaše dotazy a v případě potřeby domluví osobní setkání a seznámí Vás s návrhem elektrárny. Pokud máte jakékoliv dotazy, tak nás můžete kontaktovat přímo, prostřednictvím emailu anebo telefonu uvedeného na našich webových stránkách.
Email address *
Osobní údaje
K vypracování nabídky potřebujeme pár základních údajů. Pokud poptáváte FVE na objekt který nevlastníte (na dům rodičů, či firmu), tak nevadí. Zadejte své osobní údaje na kterých Vás zastihneme a do adresy realizace zadejte objekt na který FVE poptáváte.
Jméno objednatele *
např. Jan
Přijmení objednatele *
např. Novák
Kontaktní telefon *
např. 602 123 456
Adresa umístění nové FVE *
např. Luční 123, 658 93 Olomouc
Kraj *
Jak se říká, jiný kraj, jiný mrav. V níže uvedených krajích jsou odlišné podmínky pro získání dotací, prosím uveďte jestli se Vaše adresa realizace nachází v jednom z nich, nebo ve zbytku ČR.
Údaje ohledně spotřeb na poptávaném objektu
Pro co nejpřesnější nabídku potřebujeme detailnější informace ohledně provozu Vaší domácnosti. Údaje mohou být orientační, nelpíme na přesných číslech, ty si následně vyčteme z dodaných vyučtování od Vašeho poskytovatele el. energie.
Je na objektu již umístěna FVE? *
Pokud ANO, prosím doplňte velikost již nainstalované FVE v kW. Např. 6 kW - zelený bonus
Jaká je Vaše roční spotřeba el. energie v MWh? *
Výšku spotřeb najdete ve Vašem ročním nebo měsíčním vyúčtování. Preferujeme roční vyúčtování, například 8,43 MWh (Roční můžou být od 2MWh až po 50MWh, dle náročnosti domácnosti nebo objektu.
V jakém stavu je Vaše střecha? *
Jak si topíte? *
Required
Profil spotřeby el. energie v objektu *
Tímto zjistíme jaký systém FVE se nejvíce hodí konkrétní domácnosti. Profil spotřeby energií se velice liší u lidí v důchodovém věku od rodin s dětmi ve školním věku a každý profil potřebuje trošku odlišný systém.
Captionless Image
Required
Jak ohříváte vodu? *
Required
Plánujete nebo vlastníte elektromobil?
Tímto zjistíme, jestli je potřeba případnou FVE připravit na dobíjecí stanici a navrhneme nejvhodnější řešení včetně dobíjecí stanice.
Plánovaný termín realizace solární elektrárny?
např. léto 2021
Místo pro dolňující infromace nebo Vaše dotazy
Co vás nejvíce zajíma? Máte atypické požadavky? Žádných dotazů se nebojíme a rádi Vám vše zodpovíme. Klidně se rozepište a obchodní zástupce Vám zašle email s veškerými odpověďmi.
Jak jste se o nás dozvěděli?
Zakládáme si na doporučení od spokojených zákazníků a rádi bychom osobně poděkovali všem, kteří doporučují naše služby. V případě doporučení, prosím uveďte jméno nebo telefoní číslo dotýčného.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy