NESKROLUJ DO PADNUTÍ
Máte pocit, že na mobilu trávíte příliš času? Vyřizujete maily z postele, skrolováním vám chce upadnout palec, hůře spíte a jste prakticky pořád na dosah? A navíc se vám zdá, že je na sítích každý lepší, hubenější a navíc cestuje na podezřele fotogenická místa? Pojďme se digitálnímu světu podívat na zoubek a trochu polevit.

DO DIÁŘE: úterý 10/03/2020, 18:00 - 21:00 hodin
DO NAVIGACE: Vzletná, M. Horákové 56, Letná

NA CO SE TĚŠÍTE?
V první části na praktický workshop Karolíny z Replug me, během kterého porozumíte tomu, proč se cítíme unavení, když by nám technologie měli čas zefektivňovat, proč na mobilu trávíme tolik času a jak se lze vymanit z pocitu, že musíte být neustále online. A protože na to jde Kája hlavně prakticky, nebudou chybět ani různá cvičení a tipy, díky kterým se už nenecháte do víru internetu vtáhnout více než byste chtěli.

Na pauzičku s drobným zakousnutím a loknutím.

A v druhé části na společnou debatu s Kristýnou z podcastu O kousek blíž o tom, jak se vyrovnávat s tlakem na sociálních sítích, jak efektivně balancovat online a offline život v rámci vlastních projektů, o autentičnosti, sebevědomí i laskavosti k sobě samému.

CENA: 550 Kč/osoba
Číslo bank. účtu: 2200506689/2010
Do poznámky prosím uveďte "neskroluj" a své jméno.
jméno a příjmení *
Your answer
e-mail *
Your answer
těšíme se na vás!
a do schránky vám pošleme potvrzení, že platba v pořádku dorazila a chystáme vám místo :) K + K
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy