Pieteikums Ogres novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkursam “Jauniešu [ie]spēja” un mācībām "Jauniešu [ie]spēju laboratorija" 2023
Pieteikums Ogres novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkursam “Jauniešu [ie]spēja” un mācībām "Jauniešu [ie]spēju laboratorija".

Lai pieteiktu dalību konkursā, pretendentiem jāpiedalās abās konkursa kārtās, aizpildot pieteikuma anketu līdz 6.martam (ieskaitot).

Pirmajā kārtā, lai pieteiktu dalību konkursā, pretendents piedalās Ogres novada Izglītības pārvaldes rīkotās mācībās “Jauniešu [ie]spēju laboratorija”.
Otrajā kārtā, pretendents iesniedz aizpildītu projekta pieteikumu līdz 2023. 3.aprīlim
Lai pieteiktu dalību konkursā, pretendentiem (vismaz vienam no projekta darba grupas) jāpiedalās pirmās kārtas mācībās "Jauniešu [ie]spēju labaratorija", kuras norisināsies:
2023. gada 7. martā, plkst. 16.00
Pirmā nodarbība - diskusija par projektu idejām, iepazīšanās ar pieteikuma veidlapas formas un budžeta tāmes sagatavošanu, iepazīšanās ar vērtēšanas kritērijiem, u.c. interesējoši jautājumi;

Konkursa mērķis ir veicināt Ogres novada jauniešu iekļaušanos kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot jauniešu veselīgu dzīvesveidu, vērtību orientāciju un aktīvu sabiedrisko līdzdalību.
Projekta pieteikumu Konkursam var iesniegt Ogres novada administratīvajā teritorijā deklarētu jauniešu vai Ogres novada izglītības iestādes izglītojamo grupa, kurā apvienojušies vismaz trīs  jaunieši vecumā no 12 līdz 25 gadiem.
Projekta iesniedzēju grupā jābūt vismaz vienai personai, kura sasniegusi 18 gadu vecumu un kura uzņemas atbildību par projekta īstenošanu un finansiālajām  saistībām.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Lūdzu norādīt projekta koordinatora vai projekta darba grupas pārstāvja vārdu, uzvārdu! *
Lūdzu norādīt e-pasta adresi saziņai ar jauniešu darba grupu! *
Uz e-pasta adresi tiks nosūtīta piekļuves saite mācībām
Lūdzu norādīt aktivitāti, kuru projekta rezultātā vēlaties veikt? *
Iespēja atzīmēt vairākas aktivitātes, ja plānotais projekts to ietvers, kā arī, ja Jūsu komanda vēl nav vienojusies par konkrētu aktivitāti, lūdzu atzīmēt vēlamo.
Required
Apstiprinu savu dalību mācībās "Jauniešu [ie]spēju laboratorija" *
Projekta konkursa pieteikumu iesniegšana noslēdzas 2023. gada 3. aprīlī
Uz tikšanos mācībās, lūdzu iesniegt pieteikumu!
Jautājumu gadījumā sazināties ar Ogres novada Izglītības pārvaldes darbā ar jaunatni komandu:
Jaunatnes lietu speciāliste Dace Nikolaisone, ​tālrunis: 65020461, 29242782, e-pasts: dace.nikolaisone@ogresnovads.lv
Jaunatnes darbiniece Zita Bērziņa-Igaune, e-pasts: zita.berzina@ogresnovads.lv
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ogres novada izglītības pārvalde. Report Abuse