KVALITĀTES  DIENA 09.05.2022.
Izcilības pieeja - EFQM Modelis un tā praktiska izmantošana organizācijas attīstībā

Notiek:
9. maijā no plkst. 14:00-15:30

Mērķa auditorija:
Dažādu līmeņu uzņēmumu vadītāji, galvenokārt kvalitātes vadītāji un visi darbinieki, kuriem interesē organizācijas attīstība un izcilības pieeja.

EFQM Modelis ir organizācijas vadības ietvarstruktūra, kuru Eiropā un citur pasaulē izmanto dažāda sektora un izmēra uzņēmumi/organizācijas. Šo modeli izvēlas kā vienīgo vadības rīku vai arī kombinācijā ar citiem standartiem, piemēram ISO standartiem.

Attīstoties pašām organizācijām, veidojas labāka izpratne par visu ieinteresēto pušu iesaistīšanas svarīgumu organizācijas attīstībai, paaugstinās vēlme padarīt ikdienas darbu efektīvāku un veikt tieši vajadzīgos uzlabojumus un attiecīgi palielinās interese par izcilības pieeju un EFQM modeli, kuru izmantojot var šos un citus jautājumus risināt.

Runāsim par:
1. Izcilības pieeju;
2. EFQM modeli un EFQM organizāciju;
3. Ieviešanas soļiem un ieguvumiem;
4. Faktoriem kas jāņem vērā;
5. Praktiskiem ieviešanas piemēriem.

Dalībnieku ieguvumi:
Dalībnieki uzzinās vairāk par izcilības pieeju un EFQM modeļa iespējām ieviešanai savā organizācijā, par reāliem soļiem kas būtu jāveic un no kā izvairīties, kā arī par priekšrocībām un ieguvumiem ko izcilības kultūras ieviešana var dot organizācijai, vadītājiem un darbiniekiem.

Semināru vadīs:
Vanda Novoksonova, sertificēta EFQM lektore, sertificēta EFQM novērtētāja ar vairāku gadu pieredzi ārējos novērtējumos starptautiskās izcilības balvas ietvaros (EFQM Award), kā arī citos nacionāla un starptautiska līmeņa ārējos novērtējumos. Ikdienā konsultē organizācijas par EFQM modeļa ieviešanu, iekšējo un ārējo novērtējumu organizēšanu. Valdes locekle SIA Eurofortis IT un EFQM Nacionāla partnera, Latvijas Kvalitātes biedrībā, pārstāvot abas organizācijas starptautiskajās sarunās un organizācijās, ieskaitot EFQM organizāciju.

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.
Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu vebināram.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija *
Amats *
E-pasts *
Tālruņa numurs *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija ir LTRK biedrs *
Kādas tēmas Jūs vēlētos dzirdēt  nākamajos "KVALITĀTES DIENA" semināros?
Kādi ir Jūsu jautājumi ekspertam par šo tēmu?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy