Pieteikuma anketa IZM Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gada 18. aprīļa informatīvajam semināram
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra 2019. gada 18. aprīlī aicina pašvaldību pārstāvjus piedalīties informatīvajā seminārā par IZM Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gadam 1.2. apakšsadaļas “Atbalsts jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī saskaņā ar vietējā līmeņa patstāvīgajiem jaunatnes politikas plānošanas dokumentiem” atklātā projektu konkursa iesniegumu sagatavošanu un iesniegšanu.

Konkursa mērķis – atbalstīt līdz 20 pašvaldību projektus, kas vērsti uz vietējā līmeņa jaunatnes politikas plānošanas dokumentos noteikto mērķu sasniegšanu ilgtermiņa plānveida darba ar jaunatni pašvaldībā attīstībai.

Projekta iesniegumu konkursam var iesniegt – pašvaldība, kurai:
1) ir spēkā esošs plānošanas dokuments vai sadaļa par darba ar jaunatni jautājumiem ir iekļauta citā pašvaldības spēkā esošā attīstības plānošanas dokumentā, vai tiek izstrādāts darba ar jaunatni plānošanas dokuments vai sadaļa par darba ar jaunatni jautājumiem citā pašvaldības attīstības plānošanas dokumentā;
2) nav apstiprināts projekts Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gadam 1.sadaļas “Valsts atbalsta nodrošināšana jaunatnes politikas attīstībai pašvaldībās” 1.3.apakšadaļā “Atbalsts darba ar jaunatni sistēmas izveidei un attīstībai vietējā līmenī” paredzētā konkursa ietvaros.

Semināra norises vieta: LU Microsoft inovācijas centrs, Kalpaka bulvārī 4, Rīgā.

Semināra norises laiks: no plkst.11:00 līdz 16:00. Reģistrācija no plkst.10:30.

Lūdzam reģistrēties semināram līdz 2019. gada 15. aprīļa plkst.12:00.

Jūsu pārstāvētās organizācijas veids:
Jūsu pārstāvētās pašvaldības/pašvaldības iestādes nosaukums: *
Your answer
Jūsu vārds, uzvārds: *
Your answer
Jūsu e-pasts: *
Your answer
Jūsu kontakttālrunis:
Your answer
Lūdzu, norādiet, kādas zināšanas jums trūkst kvalitatīvai projekta iesnieguma sagatavošanai un projekta īstenošanai:
Your answer
Paldies!
Aizpildot šo pieteikuma formu un nosūtot informāciju, es apliecinu, ka piekrītu, ka mani dati tiks apstrādāti šādam mērķim: informatīvā semināra sagatavošanai, organizēšanai un izvērtēšanai.

Gadījumā, ja pieteikuma veidlapa nestrādā, lūdzu, atveriet to uz cita interneta pārlūka (Google Chrome, Mozilla Firefox).

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service