Rejestracja uczestnictwa w V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Polska Ludowa” 1944-1989. Geneza – Stabilizacja – Kryzys – Upadek
V Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Polska Ludowa” 1944-1989. Geneza – Stabilizacja – Kryzys – Upadek odbędzie się 9 maja 2020 roku w Lublinie.

Wypełnienie formularza jest jedyną formą zgłoszenia tematu wystąpienia na V Konferencji Polska Ludowa. Rejestracji tematów prac i wystąpień dokonuje Autor Korespondencyjny, musi on łącznie spełniać następujące wymagania: być uczestnikiem konferencji w myśl postanowień regulaminu oraz być współautorem pracy (nie jest to równoznaczne z pierwszym autorem pracy).

Temat i abstrakt wystąpienia ustnego jest zgłaszany WYŁĄCZNIE przez jednego Autora Korespondencyjnego. W przypadku podwójnej rejestracji pracy, zgłoszenia będą usuwane. Maksymalna liczba autorów wystąpienia/posteru nie może przekraczać 3 osób. W uzasadnionych przypadkach prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@konferencja-polskaludowa.pl

Dla każdego ze zgłaszanych tematów wystąpienia należy każdorazowo uzupełnić niniejszy formularz (jeden temat = jedno wypełnienie formularza).
W przypadku streszczeń rozdziałów do monografii należy je, wraz z pełną treścią rozdziału, przesłać na adres mailowy kontakt@konferencja-polskaludowa.pl (rozdziałów do monografii nie należy rejestrować za pomocą niniejszego formularza).

Po rejestracji nie ma możliwości edycji zgłoszonych treści – prosimy o skrupulatne sprawdzenie wprowadzanych danych.

Rejestracji tematów można dokonać w terminie podanym na stronie www.konferencja-polskaludowa.pl.

W przypadku pytań bądź wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowo kontakt@konferencja-polskaludowa.pl lub telefonicznie +48 733 933 178
Pan/Pani *
Tytuł/stopień naukowy
opcjonalnie: inż., mgr, dr itp.
Imię *
Jeżeli na certyfikacie uczestnictwa powinny znaleźć się dwa imiona, prosimy o wpisanie ich w polu poniżej.
Nazwisko *
Status *
Adres e-mail *
Adres email posłuży w celach kontaktu w sprawach związanych z Konferencją.
Numer telefonu
Podanie numeru telefonu jest opcjonalne i dobrowolne, jednak wysoce rekomendowane. Kontakt telefoniczny jest wykorzystywany zawsze, gdy konieczna jest szybka wymiana informacji. Numer telefonu może zostać wykorzystany wyłącznie w celu kontaktu w związku z uczestnictwem w Konferencji.
Informacje dodatkowe
Uczelnia lub inny reprezentowany podmiot *
Pełna nazwa uczelni, organizacji, firmy itp.
Jednostka organizacyjna *
np. nazwa wydziału uczelni, komórka organizacyjna firmy itp.
Niższy szczebel organizacyjny podmiotu
Katedra/Instytut/Zakład/Koło Naukowe/Dział itp.
Miasto *
Siedziba reprezentowanej jednostki/oddziału
Skąd Pani/Pan dowiedział/a się o Konferencji? *
Można zaznaczyć więcej niż 1 odpowiedź.
Required
Forma uczestnictwa w V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Polska Ludowa” *
Proszę wybrać formę uczestnictwa bierną lub czynną (prezentacja zgłoszonego tematu). Uczestnikiem biernym jest osoba, która nie prezentuje prac w formie wystąpienia na Konferencji. Szczegółowe informacje na stronie www.konferencja-polskaludowa.pl oraz w regulaminie Konferencji.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy