Registrácia na štadión farnosti/ spoločenstiev/ skupín
Stretnutie MLADÝCH so Svätým Otcom Františkom sa uskutoční na Štadióne TJ Lokomotíva v Košiciach. Sprievodný program bude od 11:00 hod. do príchodu pápeža a pokračovať bude aj po jeho odchode až do 20:00 hodiny. Hlavný program s pápežom na štadióne bude od 16:45 do 18:00 hod. Dve hodiny pred príchodom Svätého Otca budú prístupové cesty, ako aj štadión uzavretý.
Toto stretnutie je prioritne určené pre mladých od 15 - 30 rokov. Zúčastniť sa ho samozrejme môžu aj osoby staršie, no mladé duchom:-)

Podmienky účasti na tomto stretnutí určuje Ministerstvo zdravotníctva a teda vzhľadom na pandemickú situáciu je povolená účasť ľudí plne zaočkovaných (dve dávky dvojdávkových vakcín, alebo jedna dávka jednodávkovej vakcíny). Prosíme o rešpektovanie tohto nariadenia.

Tento registračný formulár slúži na prihlásenie skupín a to z farnosti/spoločenstiev.
Ak sa chystáte prísť ako skupina a plánujete si objednávať autobus, prosíme o registrovanie aj kvôli organizačnému zabezpečeniu.

Zároveň vás prosíme o pripomenutie tým, ktorí tvoria vašu skupinu, aby sa prihlásili aj jednotlivo do celonárodného systému - je to podmienka k získaniu QR kódu, ktorý im umožní vstup na dané miesto stretnutia.

Registrácia bude prebiehať do naplnenia kapacity štadióna a záložnej plochy, na ktorej bude veľkoplošná obrazovka.

Pochopiteľne v deň stretnutia bude doprava v celom meste Košice s istými obmedzeniami a k štadiónu sa nebude možné dostať osobnými autami alebo autobusmi. Z toho dôvodu bude zabezpečená kyvadlová doprava zo záchytných parkovísk. Po registrácii autobusu dostane zodpovedná osoba spätný mail s organizačnými pokynmi a podrobnými inštrukciami k parkovaniu autobusov.

V deň stretnutia bude vstup na štadión od 8.00 hod.

Podrobnejšie informácie nájdete na www.navstevapapeza.sk alebo na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Názov farnosti/spoločenstva/skupiny *
Diecéza *
Počet osôb spolu *
Vek účastníkov
Poprosíme vás uviesť počet číslom - detí, mládeže a dospelých z vašej skupiny.
Deti do 12 rokov
Mladí 15 -30 rokov
Dospelí nad 30 rokov
Doprava *
Zodpovedná osoba za skupinu
ktorá dostane podrobné organizačné pokyny. Uveďte či je to kňaz, rehoľník alebo laik. Úlohou tejto osoby bude aj skontrolovať, či všetci nahlásení členovia skupiny sa riadne zaregistrovali do celonárodného systému a či získali QR kód pre vstup na štadión.  
Meno a priezvisko *
E - mail *
Telefonický kontakt *
Presná poštová adresa na doručenie materiálov (ulica, mesto a PSČ) *
Svätá omša na štadióne o 11.00 hod.
Svätá omša bude slúžená na záložnej ploche v areáli štadióna. Prosíme, vyznačte, či sa vaša skupina/farnosť plánuje jej zúčastniť. Veľmi nám to pomôže pri logistike dopravy a napĺňaní štadióna.
Na svätú omšu o 11.00 hod. *
Koncelebrácia na sv.omši o 11.00 hod.
Kňazi budú mať možnosť koncelebrovať pri tejto svätej omši. Nepotrebujú sa registrovať zvlášť, stačí ak nám svoj záujem vyznačia v nasledujúcej otázke. Prípadne to môže vyznačiť aj iná zodpovedná osoba za skupinu, ak má vedomosť, že príde s nimi kňaz a bude koncelebrovať na tejto sv.omši. (Na sv. omšu nech prídu kňazi v dostatočnom predstihu a nech si donesú svoju albu. Štólu im zapožičiame.)
Kňaz bude koncelebrovať *
Osobitné ustanovenia pre účely organizácie podujatí spojených s návštevou Svätého Otca na Slovensku
Pre účely účasti  na požadované podujatia berú dotknuté osoby na vedomie, že požadované osobné údaje vo formulári sa spracúvajú pre účely plnenia zmluvy, ktorou je účasť na zvolenom podujatí alebo podujatiach. Rozsah spracúvaných údajov je uvedený vo formulári. Osobné údaje sú uchovávané po nevyhnutnú dobu vyplývajúcu z osobitných právnych predpisov ako aj pre archivačné a štatistické účely. Osobné údaje môžu byť posunuté ďalším prevádzkovateľom pre účely plnenia zmluvy, teda najmä pre účely ubytovania, transportu, bezpečnosti, logistiky a pod. a rovnako môžu byť odovzdané štátnym orgánom na základe zákonnej požiadavky.
Odoslaním formulára dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov na potrebné účely.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy