GEROVĖS ARCHITEKTAI: registracija
Ši registracijos anketa skirta žmonėms, kurie dar niekada nedalyvavo nuotoliniuose "Ilzės dirbtuvių" kursuose.

Netrukus prasideda GEROVĖS ARCHITEKTAI.

Tai visiškai naujas "Ilzės dirbtuvių" kūrinys, susidedantis iš dviejų dalių: įvadinio kurso (3 mėn.) ir savarankiškų pratybų (9 mėn.).

Kursas susideda iš trumpučių teorinių įžvalgų, pagrįstų gyvenimiškais pavyzdžiais, praktinių pratimų ir svarbiausio instrumento: "Turto dienoraščio" savo asmeniniam progresui stebėti (pavadinimas "dienoraštis" čia sąlyginis, nes šį konkretų dienoraštį, kursui pasibaigus, likusius 9 mėnesius užteks pildyti kartą per mėnesį, ir tam kaskart prireiks iki valandos).

Šiemet turime tiesiog rekordinius dalyvių skaičius, ir dalies jų pašto dėžutės mūsų laiškus, deja, filtruoja kaip SPAM'ą. Todėl labai prašome prisidėti el. paštą ilzes.dirbtuves@gmail.com prie savo adresų knygelės.

Labai rekomenduočiau prieš šį kursą būti baigus bent jau "informacinę dietą", EŽD eksperimentą, nes sąmoningai vengiu dubliuoti kursų medžiagą ir kartotis, o įgūdis kūrybiškai formuluoti savo tikslus ir kurti sau efektyviausias afirmacijas čia bus tikrai svarbus.

Norintiems prieš šį kursą baigti ar pakartoti EŽD eksperimentą, nauja grupė darbą pradeda netrukus. EŽD eksperimentas be pertraukų vyksta nuo 2015-ųjų ir taip ilgai gyvena praktiškai vien dalyvių rekomendacijų dėka. 2020-aisiais šiame kurse jau buvo dalyvavę virš 6000 žmonių:
http://www.ilzes-dirbtuves.lt/ezd-eksperimentas/

Taip pat, jei žmogus turi ribojančių nuostatų ("man tikrai nepavyks", "visiems gali pasisekti, tik ne man"), jei turi negatyvių įsitikinimų, susijusių su darbu, pajamomis, finansine elgsena ("niekad neišmoksiu taupyti", "apie pinigus kalbėti gėda", "prašyti didesnio atlyginimo nepadoru", "aš nemoku savęs parduoti", ir t.t.), šis kursas nebus toks efektyvus, kaip aš norėčiau ir linkėčiau.

Jei turima tokių negatyvių įsitikinimų apie pinigus, darbą, uždarbį, santaupas ir kt. - rekomenduočiau prieš tai baigti arba pakartoti Nuostatų keitimo praktiką. NKP kursas nepaliaujamai vyksta nuo 2016-ųjų, nauja grupė darbą pradeda netrukus:
https://www.ilzes-dirbtuves.lt/nuostatu-keitimo-praktika/

Jei šįsyk abejojate, nedalyvaukite, palaukite. (Matant bendras tendencijas "Ilzės dirbtuvėse", gana drąsiai sakau, kad bus ir antroji grupė. Tik galbūt ne taip greitai, nes netrukus startuoja dar keli visiškai nauji sumanymai.)

Jūsų el. paštas, nurodytas šioje registracijų anketoje, NIEKADA nebus naudojamas jokiems kitiems tikslams, nei registracija į kursą su pratybomis GEROVĖS ARCHITEKTAI, ir NIEKADA nebus perduodamas trečioms šalims. Kaip galbūt pastebėjote, ir pati tiesiog nekenčiu neprašytų reklaminių laiškų, ir kitus nuo tokių saugau.

Kaip benuspręstumėte, dalyvauti ar ne, linkiu Jums ir mums visiems sėkmės šią žiemą, sąmoningai nuolat kreipiant mintis į sprendimus, kūrybą ir tai, ką galime ir norime keisti.

Metas tikrai nėra paprastas, tačiau krizės drauge yra ir neeilinis laikas drąsesniam, greitesniam ir lengvesniam augimui.

Detalesnė informacija apie kursą ir pratybas "GEROVĖS ARCHITEKTAI" bus atsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu.
Jūsų el. paštas: *
Ar esate dalyvavę "Ilzės dirbtuvių" kursuose ar renginiuose? *
Required
Tai motyvacinė anketa, siekiant susipažinti su dalyvių patirtimis dirbant savarankiškai. Jei dalyvavote kituose "Ilzės dirbtuvių" kursuose ar taikėte teorijas praktikoje po seminarų ar FB tekstų, ką svarbiausio pasiėmėte? Kokį didžiausią pokytį Jums pavyko įnešti į savo gyvenimą? Kurio konkrečiai kurso metu ar po kurio seminaro tai vyko ar kuris FB tekstas tai buvo? *
Dar sykį, Jūsų el. paštas. (Kartais žmonės, rašydami savo el. paštą, suklysta, tuomet nebėra galimybės su jais susisiekti. Pakartotas el. paštas sumažina klaidos tikimybę.) *
Būna, kad į naują renginį "Ilzės dirbtuvėse" ar net į vieną naują praktikos grupę užsirašo šimtai žmonių. Tuomet (dėl adresatų gausos) mūsų jiems siunčiama informacija kartais nukeliauja į SPAM ar reklaminių laiškų dėžutę. Tokiu atveju žmonės mūsų laiškų nepastebi ir praleidžia galutinį registracijos terminą. Kad išvengtume tokio scenarijaus, rekomenduojame jau dabar prisidėti el. pašto adresą ilzes.dirbtuves@gmail.com prie savo kontaktų sąrašo. Tuomet visa informacija Jus pasieks laiku. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy