Gender voices 2021
Série mužsko–ženských rozhovorů
Ivan Verný & hosté
Email address *
V posledních týdnech jsem měl několik večerních akcí v ČR a SR a zaujaly mě příklady genderovo-rolových samozřejmostí. Možná je to zesíleno covidem, ale mám dojem, že ženy a matky jsou (opět) více zatížené domácností a péčí o děti než jejich partneři. Vzhledem k tomu, že v těchto zemích neznám příliš gay párů, nevím, zda se i u nich něco změnilo. (A gay páry, které znám, vedou rozhovory o spravedlivém rozdělení práv a povinností ve vztahu.)

Rád bych Vás proto pozval k rozhovorům na téma genderovo-rolových představ a klišé.
Možná témata by mohla být například vysoké a nízké sny o partnerském vztahu; nepsaný „manželský kontrakt”; spouštěče/ triggers ve vztazích; co by si nechtěl/a ve vztahu řešit? o čem raději nemluvíte? náboženství, velké výdaje, sex, další vzdělávání, výchova, jak u Vás probíhají rozhodovací proces? privilegia (koho práce a práva jsou důležitější) a jak se to pozná? vliv kultury na představy o fungujícím vztahu, strach z násilí, resp, opuštění apod.
Všichni přítomní mohou klást otázky a pravděpodobně budeme nejprve diskutovat mezi hostiteli/hostitelkami, a nebo nabídneme rozdělení do menších skupin (aby mohl vzniknout intimnější prostor a každý se dostal ke slovu) na krátké diskuze určitých témat/otázek a potom posbíráme odpovědi a zkušenosti v celé skupině.

Pozvěte své kamarády/ky, partnery/ky a rodinu, abychom měli co nejpestřejší rozhovor.
Těším se na společné bádání, Ivan Verný

Forma: Online, platforma ZOOM
Termíny:
pondělí 25. 1. 2021, 15:00 – 17:00
středa 10. 3. 2021, 19:00 - 21:00
pondělí 10. 5. 2021, 15:00 – 17:00
středa 2. 6. 2021, 19:00 - 21:00

Cena:
1 rozhovor: = 550 Kč / 1 osoba
4 rozhovory = 2100 Kč / 1 osoba
Nabízíme limitovaný počet míst se slevou pro ty, kteří ji s ohledem na svou životní situaci potřebují. Pro více informací pište prosím na kurzy@processwork.cz

Registrace: Vyplňte prosím formulář. Seznamte se, prosím, s našimi storno podmínkami.
Kontaktní osoba: Oleg Šuk, 799 525 440
Organizuje: Institut procesově orientované práce, z. s.
a Inštitút procesorientovanej psychológie POPI-Slovensko


Storno poplatek:
Pokud zrušíte svou účast více jak 4 týdny před konáním akce, storno poplatek neúčtujeme, od 4 týdnů do 2 týdnů před konáním akce činí storno poplatek 50% z celkové ceny. Při stornování 2 týdny a méně před konáním akce účtujeme celou částkou. Storno poplatek neúčtujeme v případě, že účastník za sebe najde náhradu.
K plnění stornopoplatků se zavazujete svým přihlášením na seminář (= vyplněním formuláře přihlášky).

Děkujeme za pochopení.
Jméno *
Příjmení *
Ulice a číslo domu *
Město *
Telefon: *
E-mail: *
Termín, na který se hlásím: *
Required
Poznámka (něco nám napište :))
Souhlasím s uvedenými podmínkami stornopoplatků *
Účastník/účastnice tímto poskytuje Institutu procesově orientované práce, z. s. (dále „IPOP), jako správci údajů, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, dále jen „zákon“) a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecného nařízení o ochraně osobních údajů souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu výše uvedených pro evidenci zájemce o kurz. Tímto rovněž potvrzuje, že byl/a seznámen/a se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře, a že všechny údaje jsou přesné a pravdivé a poskytovány dobrovolně. Rovněž tímto souhlasí se zařazením poskytnutých osobních údajů po dobu neurčitou do databáze účastníků/účastnic IPOP. V poskytnutí osobních údajů je účastníkovi/účastnici poskytnuto v písemné podobě poučení v souladu s čl. 13 Nařízení, týkající se zpracování osobních údajů. Účastník/účastnice je oprávněn svůj souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv odvolat. Správcem údajů je Institut procesově orientované práce, z. s., Na Petynce 717/46,169 00 Praha 6, IČO: 228 189 36. Správce prohlašuje, že poskytnuté údaje budou použity pouze pro interní účely IPOP, z.s. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy