MĀCĪBAS INTEREŠU AIZSTĀVĪBAS KONSULTANTIEM
Jaunatnes organizācija “Creative Minds for Culture” projekta ”Jauniešu līdzdalības platforma” ietvaros darbā ar jaunatni iesaistītajiem organizēs mācību pasākumus “Apmācības interešu aizstāvības konsultantiem”.
Mācību pasākumu norise ir paredzēta no 27. līdz 28. septembrim Gulbenē un 29.-30. septembrī Vecumniekos.

Mācību pasākumu mērķis ir attīstīt darbā ar jauniešiem iesaistīto personu kompetences jauniešu interešu aizstāvības jautājumos. Mācību laikā tiks sagatavoti jauniešu interešu aizstāvības konsultanti jeb jauniešu atbalsta personas interešu aizstāvības jautājumos. Pēc mācībām jauniešu interešu aizstāvības konsultantiem būs iespēja vadīt jauniešiem darbnīcas par līdzdalības jautājumiem, atbalstīt jauniešu iniciatīvas vietējā līmenī un saņemt individuālās konsultācijas no projektā iesaistītajiem ekspertiem no Norvēģijas, Lietuvas un Latvijas.

Mācības vadīs eksperti, mācību vadītāji no projekta partnerorganizācijām – “Participation Agency” no Norvēģijas, “Institute for Policy research and analysis” no Lietuvas un “Creative Minds for Culture” no Latvijas.

Mācību pasākums tiks īstenots ievērojot Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumu Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” prasības.
https://likumi.lv/ta/id/315304-epidemiologiskas-drosibas-pasakumi-covid-19-infekcijas-izplatibas-ierobezosanai

Mācību programma ir pieejama šeit: https://mindsforculture.com/atverta-pieteiksanas-jauniesu-interesu-aizstavibas-konsultantu-apmacibam-regionos/

Informācija saziņai ar pasākuma organizatoriem:
jauniesulidzdaliba@gmail.com; +371 28663569.

Projektu ”Jauniešu līdzdalības platforma” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Lūdzu izvēlieties sev ērtāko mācību norises vietu un laiku *
Vārds, uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasta adrese *
Pārstāvētā organizācija *
Amats vai loma organizācijā *
Pieredze darbā ar jaunatni *
Vai ir nepieciešams nodrošināt nakšņošanu? *
Dalībniekiem, kuriem nav nepieciešama nakšņošana, tiks segti ceļa izdevumi.
Īpašas prasības ēdināšanai
Mācību pasākumā var piedalīties personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kā arī personas ar apliecinājumu (papīra vai digitālā formā) par negatīvu Covid-19 testa rezultātu vai ar sadarbspējīgu testēšanas sertifikātu, ko uzrāda organizatoriem pie reģistrācijas. Lūgums norādīt atbilstošo apliecinājuma veidu. *
Aizpildot šo pieteikuma formu un nosūtot informāciju, es piekrītu, ka mani personas dati tiks apstrādāti šādam mērķim: pasākuma organizēšana, kas ietver izvērtēšanu un dalībnieku reģistrāciju; apliecinājuma par dalību sagatavošanu un izsniegšanu; personas datu glabāšanu atskaišu un statistikas sagatavošanas mērķiem, kā arī personas datu nodošanu trešajām personām atskaišu sagatavošanai. Datu apstrādes pārzinis: biedrība "Creative Minds for Culture", "Urdziņas", Murjāņi, Saulkrastu novads; tālr. nr. 27723995; e-pasta adrese mindsforculture@gmail.com *
Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Uzņemtie materiāli izglītojošos un informatīvos nolūkos var tikt publicēti biedrība "Creative Minds for Culture" mājas lapā un sociālo tīklu kontos. Piedaloties pasākumā, apmeklētāji un dalībnieki apliecina, ka piekrīt šiem nosacījumiem. *
Projektu ”Jauniešu līdzdalības platforma” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy