Бронь кемпінг спорядження на Atlas Weekend (9-14 Липня 2019)
Для всіх, хто збирається жити в кемпінгу, але у вас немає свого спорядження, або ви
не хочете везти його з собою, ми надаємо в оренду все необхідне і вже встановлене спорядження для комфортного життя в Atlas Weekend Camp (намет + спальник + каремат). Всі наші намети будуть розміщені в тіні або на території орендного VIP-Кемпінгу, де буде обладнаний майданчик з тентом від сонця.

Оренда кемпінг спорядження можлива тільки для гостей фестивалю Atlas Weekend і тільки при наявності квитка в кемпінг-зону. Орендний кемпінг пакет доступний в попередньому продажі на 3 або 6 днів фестивалю! Орендний кемпінг пакет на 1-2 дні буде у продажу на кемп-поінті тільки в разі наявності вільних місць/спорядження. Кількість кемпінг спорядження обмежена! Подбайте про своє проживання заздалегідь!

Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося!

Прізвище Ім'я *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Посилання на вашу сторінку telegram або e-mail адресу *
Your answer
З якого міста ви будете їхати? *
Your answer
Виберіть орендне кемпінг спорядження яке ви хочете забронювати *
Required
Є питання? Пишіть сюди, або на camp@atlasweekend.com
Your answer
Умови видачі кемпінг спорядження на прокат *
1. При користуванні прокатним спорядженням необхідно залишити грошову заставу 1500 гривень за повний комплект спорядження. Грошова застава буде повернена при здачі спорядження по закінченню оренди. 2. Грошову заставу можна замінити наступним з документів: паспорт, закордонний паспорт або водійське посвідчення (нового зразка). Документи повертаються при здачі спорядження по закінченню оренди. Погоджуючись з цими умовами, ви відмовляєтеся від претензій з приводу вилучення документів, у тому числі паспорта та виключно добровільно надаєте їх нам на зберігання, на час проживання в кемпінгу. 3. Документи в обов'язковому порядку повинні належати пред'явникові
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.