Pieteikšanās semināram - "FOTO PLENĒRS- FOTOGRAFĒŠANAS APMĀCĪBA UN FOTO PĒCAPSTRĀDES PRAKTISKAIS SEMINĀRS" 20.05.2022., plkst. 10:00-16:45  -Rezidencē "Vecozoli" , Susāju pagastā, Balvu novadā

UZMANĪBU! PIESAKOTIES SEMINĀRAM, JŪS PIEKRĪTAT SAVU BILŽU UN VĀRDU PUBLICĒŠANAI PROJEKTA ATSKAIŠU VAJADZĪBĀM PROJEKTA IEVIESĒJA MĀJAS LAPĀ UN SOCIĀLAJOS TĪKLOS!
Ja piesakieties semināram, LŪDZU TIEŠĀM IEPLĀNOJIET šo datumu semināram un  lūgums pazīņot, ja nevarēsiet ierasties: 29122990 vai latgales.uznemejs@gmail.com! Paldies par sapratni!
-
Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. Gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība" ietvaros projekts “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā”. Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vārds *
Uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums *
Tālruņa numurs *
Pārstāvētā partnerība *
Kādu jautājumu vēlies uzdot pasniedzējai jau šodien?
Kā Tu uzzināji par šo semināru? *
Svarīga informācija par Jūsu ēšanas paradumiem, ēdināšanas nodrošināšanai. (Semināra pusdienlaika ēdināšana plānota brīvā dabā, grila pasākuma formātā)
Clear selection
Vai pasākumā plānojat ņemt līdzi savu portatīvo datoru? (Esošajās telpās nepietiks vieta visiem portatīvajiem datoriem, tādēļ lūgums šo precizēt.Dalībai seminārā der arī planšete, viedtālrunis vai fotokamera. )
Clear selection
Tā kā foto plenērā dosimies arī dabā, tad lūgums ģērbties piemērotos apavos un atbilstoši laika apstākļiem, lai varat pilnvērtīgi izbaudīt pasākumu!
Es piekrītu manu datu apstrādei, kas tiks izmantoti pasākuma organizatoriskām vajadzībām. PASĀKUMA LAIKĀ IESPĒJAMA FOTOGRAFĒŠANA, AUDIO UN VIDEO IERAKSTU VEIKŠANA ar mērķi atspoguļot pasākuma norises gaitu. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts, izplatīts vai publicēts pasākuma organizatora interneta vietnēs un drukātajos materiālos *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy