Reģistrācija semināram "Inovators uz paplātes" 23. februārī Smiltenes tehnikumā 

Šī gada Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros Smiltenes novads sevi pieteiks ar semināru par inovācijām pārtikas nozarē “Inovators uz paplātes”

 Šī gada Vidzemes inovāciju nedēļas kā virstēma ir izvēlēta improvizācija. Tieši tādēļ, šajā pasākumā tiks meklētas atbildes uz jautājumu: kā top jauni produkti, garšas un inovācijas pārtikas nozarē? Kāds ir jaunu produktu izveides process gan lielākā, gan mazākā kompānijā, cik šajā procesā liela nozīme ir noslīpētam algoritmam un atstrādātam mehānismam, un cik liela loma tajā ir improvizācijai un eksperimentiem. Savā pieredzē ar jaunu produktu un inovāciju ieviešanu dalīsies pieci veiksmīgi Smiltenes novada uzņēmumu īpašnieki un pārstāvji.

Pasākuma otrajā daļā Smiltenes tehnikuma mācību virtuvē šefpavārs Mārtiņš Sirmais demonstrēs, kā no pasākuma pirmajā daļā pārstāvēto uzņēmumu produktiem var radīt ko jaunu.

Pasākums norisināsies 23. februārī Smiltenes tehnikuma mācību restorānā no plkst. 13.00-15.00 un virtuvē no plkst. 15.30 - 17.00.

Pasākumu organizē Smiltenes novada pašvaldība sadarbībā ar Smiltenes tehnikumu Vidzemes plānošanas reģiona organizētās Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājas vietnieku uzņēmējdarbības jautājumos Modri Apsīti
64707571; 27001449. 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Apmeklēšu
Pasākumam ir divas daļas ar ierobežotu dalībnieku skaitu: semināra daļai (50) un demonstrācijai (25). Uz demonstrācijas daļu dalībnieku limits sasniegts.
Clear selection
Vārds, uzvārds *
Organizācija
Telefona numurs *
E-pasts
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy