Registrace - Valíme se Slezskou, 10.09.2022
Toto je registrační formulář pro soutěžní akci Valíme se Slezskou, konanou dne 10.09.2022 ve Slezské Ostravě. Další informace najdete na https://www.facebook.com/events/622801658826971/ nebo https://www.rcchaloupka.cz/.

Přihlášením oba soutěžící prohlašují, že: Jsem se seznámil(a) s pravidly soutěžní hry, která musím dodržovat. Jsem si vědom(a), že účast v této soutěžní hře bude vyžadovat psychické a fyzické vypětí a není mi známa žádná překážka v mém zdravotním stavu, která by mi bránila v účasti. Prohlašuji, že jsem si vědom(a) toho, že nesu veškerou odpovědnost za případnou škodu na zdraví nebo věcech, která vznikne mě, pořadateli nebo třetím osobám před, během či po soutěžní hře. Všechny mnou uvedené údaje v přihlášce k soutěžní hře jsou pravdivé.

V případě, že bude soutěžit osoba mladší 18 let, je potřeba, aby se při prezentaci v den soutěžní hry za tuto osobu podepsal zákonný zástupce.

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely registrace soutěžících, souhlasíte s uchováváním e-mailových adres, jmen, která budou použita k zasílání informačních zpráv pro tuto akci i akce v dalších letech. Současně souhlasíte s pořízením obrazových záznamů, které budou využity pro účely propagace akce na webu, v novinách apod.

Startovné ve výši 500 Kč za dvojici (+ 100 Kč za každé pamětní funkční tričko, které si objednáte) na bankovní účet 43-9323900207/0100.

Dotazy pište na e-mail: valimeseslezskou@gmail.com
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy