Namicon - Rittō
Oto formularz zgłoszeniowy na kolejną edycję minikonwentu Namicon.

Rittō to nazwa pierwszego dnia zimy w tradycyjnym kalendarzu japońskim. Ze względu na to celem naszego spotkania będzie odczarowanie nadchodzącej pory roku poprzez gorącą zabawę ;)

Impreza odbędzie się w dniach 4-5.11.2017 w siedzibie Fundacji Przyjaźni Polsko-Japońskiej NAMI przy ul. Przelot 7.
Głównym punktem programu będzie bal z muzyką, do którego przygotowaniami będą sobotnie warsztaty artystyczne i kulinarne. Do dyspozycji uczestników będą gry taneczne i konsolowe oraz bogaty zbiór gier planszowych. Siedziba jest w pełni wyposażona w węzeł sanitarny i gastronomiczny, a duża przestrzeń w pokojach umożliwia wszystkim uczestnikom nocleg w śpiworach.

Wejście na imprezę wynosi 40zł. W cenie wejściówki mieści się pełne wyżywienie (śniadanie, obiady, kolacje) oraz materiały na warsztaty. Konwent ma limit miejsc w wyskości 50 osób.

Gorąco zachęcamy do udziału w naszym minikonwencie!

Osoby zainteresowne organizacją atrakcji (przede wszystkim warsztatów, pokazów lub konkursów) zapraszamy do osobistego kontaktu z organizatorem.

Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Pseudonim
Your answer
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Numer kontaktowy *
Your answer
Koszt uczestnictwa w konwencie wynosi 40zł, płatny przelewem na konto Fundacji Przyjaźni Polsko-Japońskiej NAMI ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław, Konto bankowe (PLN): BANK BGŻ 60 2030 0045 1110 0000 0315 2980. W tytule przelewu prosimy napisać swoje imię i nazwisko oraz "Namicon" *
Required
Zgłoszenie na konwent jest równoznaczne z akceptacją regulaminu imprezy. Link do regulaminu znajduje się tutaj: https://docs.google.com/document/d/1iEQXaMFsYL_T3Uj-Y1cnB9jVZbV6rNELX5H_9exsumI/edit?usp=sharing *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms