7 Ogólnopolskie Warsztaty ze Statystyki i Analizy Danych, 20-21.05.2017
Prosimy o podanie poprawnego adresu e-mail!
Email address *
Tegoroczna edycja jest planowana na 20-21 maja 2017r.

Pierwsze warsztaty ze Statystyki i Analizy Danych odbyły się w 2011 roku i od tej pory na stałe zagościły wśród wydarzeń organizowanych przez nasze koło matematyczne. Naszym celem jest rozwój osobisty każdego uczestnika. Chcielibyśmy, aby nadchodzące wydarzenie pozwoliło wszystkim uczestnikom poznać zastosowanie statystyki i analizy danych w praktyce. Ogólnopolskie Warsztaty ze Statystyki i Analizy Danych stanowią największe przedsięwzięcie SKNM PK od początku jego istnienia.

Spore grono słuchaczy zgromadziły VI Ogólnopolskie Warsztaty ze Statystyki i Analizy Danych. W przedsięwzięciu tym wzięło udział ponad 150 osób nie tylko z krakowskich uczelni, ale gościliśmy również uczestników z innych miast. Interesujące wykłady i prezentacje nie tylko pozwoliły poszerzyć specjalistyczną wiedzę, ale i zwróciły uwagę na jej praktyczne aspekty, zwłaszcza w kontekście zagadnień finansowych.

PROSIMY O PODANIE POPRAWNEGO ADRESU E-MAIL. PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA DOSTANIESZ NA SWÓJ ADRES AUTOMATYCZNE POTWIERDZENIE O ZŁOŻONYM FORMULARZU!

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms