Formularz opisu projektu do Bazy Projektów IFMSA-Poland
Email address *
Nazwa projektu (+ Oddział jeśli projekt lokalny)
Your answer
Opis projektu *
Opisz krótko Projekt- po jednym zdaniu na temat czym się zajmujecie, w jaki sposób to robicie, jakiesą Wasze cele. Ma to być coś na kształt ‘notki prasowej’- czyli skrót informacji, które chcielibyście, abypojawiły się w biuletynie czy lokalnej gazecie. Pamiętaj o ładnej formie i znakach interpunkcyjnych.
Your answer
Cele projektu *
Wypisz cele: główne i szczegółowe (kto ma gotowy PP, może zrobić po prostu kopiuj wklej)
Your answer
Grupa docelowa *
Wymień i scharakteryzuj krótko grupy docelowe Projektu ( do kogo projekt jest skierowany?)
Your answer
Opis akcji *
Opisz wszystkie kroki, które należy podjąć, aby zorganizować udaną akcję projektu.Od samego początku- z kim należy się skontaktować, gdzie i jaką salę zamówić, czy trzebaprzygotować plakaty, kiedy nabór uczestników- słowem WSZYSTKO, co trzeba wiedzieć, by osiągnąćsukces. Cel tego opisu jest taki, żeby każdy nowo wybrany KLP potrafił zorganizować akcję korzystająctylko z tego opisu. Jeśli Twój projekt trafia do więcej niż jednej grupy docelowej , to nie zapomnijnapisać, jak należy zmodyfikować przebieg wydarzenia, aby zainteresować daną grupę odbiorców.
Your answer
Kalendarium pracy z projektem
Jeśli projekt działa tylko w ramach obchodów jakiegoś wydarzenia (‘Miś pod szpitalną choinkę’,‘Światowy dzień Cukrzycy’, ‘Maraton Pisania Listów’, ‘Medyczna WOŚP’ i podobne sprawy) Twoimzadaniem jest napisać, jak organizowana jest praca Projektu w trakcie roku- kiedy zbierane sąfundusze, kiedy i z kim się trzeba skontaktować, kogo powiadomić i jak rozplanować pracę Projektu,aby finał był satysfakcjonujący
Your answer
Dotychczasowa działalność
Jesteś KOPem i dysponujesz statystykami Projektu, dlatego napisz tu proszę, ile akcji zostałoprzeprowadzone *ostatnio* (może być ostatni rok rozliczeniowy lub wcześniej), do ilu osób trafiliśmy,ilu studentów brało udział w Warsztatach czy Konferencji. Wszystkie liczby są mile widziane.
Your answer
Rozliczanie akcji
Napisz, czy pojedyncza akcja jest rozliczana jako mała, duża czy średnia, komu i za co powinny zostaćprzyznane punkty? Jakie błędy najczęściej popełniają osoby rozliczające Akcję Projektu?
Your answer
Historia projektu
Jeśli dysponujesz jakimiś danymi na temat historii realizacji Projektu- od kiedy działa, czy dostał jakieśnagrody- to opisz proszę tutaj.
Your answer
Ewaluacja
W jaki sposób przeprowadzacie Ewaluację Projektu? Ankiety, spotkania?
Your answer
Linki do plików, ciekawych materiałów pomocnych przy realizacji oraz relacji z wydarzeń
Your answer
Uwagi
Czy jest coś, co jeszcze chciałbyś przekazać ale nie wiesz, gdzie to umieścić? A może masz uwagi do formularza? Daj mi o tym znać!
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms