Zjazd Wyborczy PDNHiS
Drodzy Doktoranci,

Zapraszamy VIII Zjazd Porozumienia Doktorantów Nauk Humanistycznych i Społecznych, który odbędzie się w dniach 18-19 czerwca 2016 roku na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W związku ze zbliżającym się końcem kadencji obecnego Zarządu podczas obrad odbędą się wybory nowych władz Porozumienia.

Spotkanie składać się będzie z dwóch części: obrad Porozumienia oraz spotkania szkoleniowo-dyskusyjnego na temat pozyskiwania grantów otwartego dla doktorantów z środowiska warszawskiego.


Koszt: Uczestnictwo osób delegowanych przez Samorządy Uczelni jest bezpłatne. Organizatorzy zapewniają nocleg przy zgłoszeniu w podanym terminie.
Rejestracja: Delegatów i obserwatorów prosimy o rejestrację do dnia 30 maja 2016 roku za pośrednictwem niniejszego formularza

Szczegółowe informacje, porządek obrad oraz plan organizacyjny otrzymają delegaci i obserwatorzy po zamknięciu zgłoszeń.

Zapraszamy przedstawicieli wszystkich Uczelni i Instytutów prowadzących studia doktoranckie z zakresu nauk humanistycznych i/lub społecznych!

Kontakt:
Organizatorzy: Marcin Szostakowski, marcinszost@wp.pl
Przewodnicząca: Dorota Sys, dorotasys@onet.eu, tel. +48 661 554 056

Zarząd PDNHiS

Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Uczelnia
Your answer
Uczestnictwo
e-mail
Your answer
telefon
Your answer
Uwagi żywieniowe
Your answer
Czy będziesz uczestniczył w kolacji i wieczornym spotkaniu?
Twoje tematy i sugestie do panelu wymiany doświadczeń
Podczas Zjazdu planowany jest panel wymiany doświadczeń i dobrych praktyk, który będzie współtworzony przez wszystkich uczestników. Jeśli masz już teraz propozycje o czym powinniśmy porozmawiać, jaki temat podjąć, w czym interweniować, jakie problemy mają doktoranci na Twojej uczelni, o których powinniśmy wspólnie porozmawiać - zapisz poniżej. Być może pozwoli to organizatorom lepiej przygotować się do dyskusji.
Your answer
Dodatkowe uwagi
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms