הרשמה לתכנית "שבט אחים" של גשר תש"פ
ארגון "גשר" פועל מזה 50 שנה כדי לעודד היכרות בין הקבוצות השונות בישראל ולקדם את האפשרות לחיים משותפים.

"שבט אחים" היא תכנית המנהיגות של ארגון "גשר" המיועדת לסטודנטיות ולסטודנטים המבינים את החשיבות וההכרח בחיים המשותפים במדינת ישראל, ובעלי רצון אמיתי לגרום לשינוי ביחסים שבין המגזרים בישראל.

התכנית יוצרת "מיקרו-קוסמוס" של שותפות, בין הציבור החילוני, הדתי והחרדי. היא מורכבת מ-12 מפגשים לאורך סמסטר, שיתחלקו בין:
- מפגשי קבוצה בשעות אחה"צ: את הקבוצה ילווה מנחה וותיק ב"גשר", שעבר הכשרה מקצועית כמנחה קבוצות. בקבוצה תעברו יחידות סדנאיות העוסקות במפגש בין המגזרים השונים, וכן תעסקו בתכנים אקטואליים הנוגעים במחלוקות הבוערות בישראל כיום. המפגש בנוי על בסיס תהליכי המאפשר מעבר ברור בין השלבים השונים וירידה לעומקן של הסוגיות העולות במפגש. האווירה במפגש נעימה ופתוחה, על מנת ליצור מקום בו כל דעה והשקפה נשמעת ונבחנת ברצינות. המפגש אינו בא לטשטש את נקודות המחלוקת, ליצור תחושת "יחד" מלאכותית, או לחפש בהכרח הסכמה בין הצדדים, אלא מאפשר הבנה לאחר למידה מהאחר, מפתח יכולת הכלה של דעות מגוונות ומעודד מעורבות חברתית על בסיס הדומה ומתוך השונה בינינו.
- מפגשי מעורבות חברתית בשעות הבוקר / בשעות גמישות לבחירתכם/ן.

הירשמו כאן ונחזור אליכם/ן בהקדם!
לשאלות נוספות: רותם, 052-6876689, students@gesher.co.il
שם פרטי *
Your answer
שם משפחה *
Your answer
לאיזה ציבור את/ה משתייכ/ת? *
מקום מגורים *
Your answer
קמפוס *
שנת לימודים *
מסלול לימודים
Your answer
אימייל *
Your answer
טלפון נייד *
Your answer
מדוע את/ה מעוניין/ת להשתתף בתכנית? *
Your answer
יום ושעות רלוונטיות עבורך למפגשי קבוצה אחה"צ (אנא כתבו כמה שיותר אופציות) *
Your answer
יום ושעות רלוונטיות עבורך למפגשי התנדבות בבוקר (אנא כתבו כמה שיותר אופציות. במידה ולא תוכלו להגיע למפגשים בבוקר נוכל למצוא פתרון חלופי) *
Your answer
האם תרצה/י לקבל נ"ז עבור התכנית? (שימו לב שנדרשת התחייבות לכמות שעות מסוימת עבור קבלת הנ"ז, וכן שלא ניתן לקבל אותן אם כבר קיבלתם נ"ז עבור מעורבות חברתית) *
איך שמעת על התכנית? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service