PdW- Rok 2- BA- NS
Szanowni Państwo,

poniżej znajduje się formularz dotyczący wyboru przedmiotu (PdW). Prosimy pamiętać, że w danym semestrze łącznie muszą uzyskać Państwo 30 pkt ECTS. W przypadku wątpliwości dotyczących ilości punktów, prosimy o zapoznanie się z punktacją dla poszczególnych przedmiotów dostępną na stronie Wydziału Humanistycznego w zakładce Studia i studenci.
Przed wypełnieniem formularza sugerujemy zapoznanie się z sylabusami przedmiotów do wyboru, gdyż zmiany przedmiotu będą możliwe jedynie w uzasadnionych przypadkach.
Formularz prosimy wypełnić do 12.05.2017. Po zakończeniu całego procesu wypełniania otrzymają Państwo informacje o dokonanym wyborze na wskazany w formularzu adres mailowy do dnia 20.05.2017- prosimy o sprawdzenie, czy otrzymają Państwo potwierdzenie; w przypadku braku potwierdzenia prosimy o kontakt z adresem filologia.angielska.uz@gmail.com Osoby, które nie zapiszą się będą mogły dokonać wyboru przedmiotu w obrębie dostępnych miejsc na przedmioty na których będą wolne miejsca.

Email address
Nazwisko
Your answer
Imię
Your answer
Nr indeksu
Your answer
Grupa dziekańska
Your answer
E-mail
Your answer
Lista przedmiotów
Prosimy o przepisanie nazw (y) przedmiot/u/ów do semestru w którym będą Państwo realizować. W przypadku, gdy dane pole nie dotyczy Państwa, prosimy o wstawienie skrótu NA.

Semestr 3- nie realizuje się PdW

Semestr 4
1. Językowy savoir-vivre
2. Nauczanie języka angielskiego dzieci
3. Polityka a film

Semestr 4
Your answer
Inne informacje (planowane wyjazdy, IOS itd.)
Your answer
Please complete the captcha before submitting the form.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms