ČISTÝ TOMÍK 2021
kontrola účetnictví oddílů TOM (roky 2019, 2020)
KOHO SE ČISTÝ TOMÍK TÝKÁ?
Čistý tomík probíhá jednou za dva roky a týká se pouze oddílů, které v letech 2019 a 2020 pobíraly dotace od Asociace TOM ČR. Jestliže mezi ně nepatříte, není potřeba se akce účastnit. Pro ostatní oddíly je Čistý tomík povinná akce a její absolvování je podmínkou čerpání dotací od Asociace TOM ČR.

Nicméně, pokud jste dotace od tomíků žádné neměli a přitom pracujete s online programem Skeleton ESO, můžete využít možnosti nechat si vaše účetnictví zkontrolovat online.
POKUD POUŽÍVÁTE ONLINE PROGRAM ESO:
Vaše účetnictví bude zkontrolováno online Tomášem Hurtem, tedy se nebude nutné fyzicky potkat. Po vyplnění dotazníku vás Tomek zkontaktuje a domluvíte si další postup.

PLATÍ PRO ODDÍLY, KTERÉ ÚČTOVALY ROKY 2019 A 2020 V ONLINE PROGRAMU SKELETON ESO a dále pro oddíly, kterých se Čistý tomík netýká, ale chtějí si nechat oddílové ESO zkontrolovat.
POKUD ÚČTUJETE JINAK NEŽ V PROGRAMU ESO:
V tomto případě proběhne Čistý tomík osobním setkáním. Vyberte si jeden z termínů níže. Kontrola proběhne ve vámi zvoleném městě a času.

Samozřejmě nejde předjímat, jaká bude na jaře situace stran koronaviru. Proto je možné, že budeme nuceni vámi zvolený termín Čistého tomíka přesunout. O tomto vám dáme včas vědět. Pokud akce proběhne, přijďte pokud možno jen chvíli před vámi vybraným časem a s rouškou - na místě se vám bude věnovat jeden člen revizní komise v patřičné vzdálenosti, na místě budou dezinfekční prostředky. Při dodržení těchto pravidel zaručujeme minimální kontakt.

PLATÍ PRO ODDÍLY, KTERÉ NEÚČTOVALY ROKY 2019 A 2020 V ONLINE PROGRAMU SKELETON ESO.
Používáte online program Skeleton ESO? *
Pokud se vás týká Čistý tomík a vedli jste oddílové účetnictví v letech 2019 a 2020 v online programu ESU, vyberte "ano", stejně tak, pokud jste nový oddíl, který začal účtovat teprve v roce 2020 a vybral si ESO. Netáký se vás Čistý tomík, ale chcete si své ESO zkontrolovat? I tak vyberte "ano". V jiném případě je nutné přijít na Čistého tomíka osobně, vyberte u této otázky "ne".
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Asociace turistických oddílů mládeže ČR. Report Abuse