Działania biblioterapeutyczne nauczycieli – rozwijanie kompetencji czytelniczych uczniów
Formularz zgłoszeniowy do sieci współpracy i samokształcenia, której celem jest zainicjowanie i prowadzenie spotkań grupy nauczycieli zainteresowanych zagadnieniem i chcących poszerzenia własnych kompetencji oraz wymiany doświadczeń pomocnych w prowadzeniu zajęć biblioterapeutycznych z elementami arteterapii i logoterapii w przedszkolu, bibliotece, świetlicy.
Email address *
Zgłaszam udział w sieci
Imię *
Nazwisko *
Miejsce pracy *
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Dolnośląską Bibliotekę Pedagogiczną we Wrocławiu *
Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie.
Chcę być informowany/a e-mailowo o działaniach sieci współpracy "Działania biblioterapeutyczne nauczycieli - rozwijanie kompetencji czytelniczych uczniów" *
w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji wysyłanych przez DBP we Wrocławiu na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy