Зарахування студентів
Успішно навчаючи біженців з Афганістану англійською мовою з 2020 року, Language Virtual разом зі своїм партнером Nova Ukraine запрошуєть учнів та студентів з України на вивчення англійської мови.
Language Virtual працює дистанційно, тому студенти можуть перебувати в будь-якій точці світу. Наші викладачі також є студентами, що, на нашу думку, допомагає культурно, оскільки розвиває єдину у своєму роді дружбу між однолітками, де студенти відчувають себе бажаними в нашій глобальній спільноті.
Учень має:
1) вміти спілкуватися англійською мовою на базовому рівні (говорити простими реченнями, розуміти, що хтось говорить англійською мовою, якщо співрозмовник говорить повільно і просто)
2) мати доступ до zoom або Google Meet
3) вміти зосередитися не менше 30 хвилин

Дякуємо, що виявили інтерес до наших безкоштовних онлайн-занять з англійської мови. Заповнення цієї форми допоможе нашій команді обрати для Вас найкращого викладача. Ми зробимо усе можливе, щоб наші послуги були максимально сумісні із Вашим запитом. Просимо взяти до уваги, що співвідношення між кількістю студентів та викладачів не завжди буде збалансованим, тож Вас можуть додати в список очікування. Як тільки ми знайдемо відповідного викладача - одразу Вам повідомимо.

https://www.languagevirtual.org
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ім’я *
Прізвище *
ПІБ батька або матері *
Зручний спосіб зв’язку з батьками (оберіть УСІ можливі варіанти) *
Required
Нік-нейм батьків, або одного з батьків, контактний номер телефону, фотографія профілю (будь-ласка, додайте персональні дані, виходячи із попередньої відповіді). Наприклад, якщо Ви обрали спосіб зв’язку через Facebook - вкажіть ім’я профілю Вашого батька/матері/опікуна та опишіть, що зображене на фотографії профілю *
Optional: Зручний для студента спосіб контактування (оберіть УСІ можливі варіанти)
Optional: Нік-нейм студента, контактний номер телефону, фото профілю тощо (будь-ласка, додайте персональні деталі виходячи з Вашої відповіді на попереднє питання). Наприклад, якщо Ви обрали спосіб зв’язку через Facebook - вкажіть ім’я Вашого профілю та опишіть, що зображене на фотографії профілю
Вік студента та клас (2 клас, 7 клас тощо) *
Країна та місто у якому наразі проживає студент *
Які знання Ви бажаєте опанувати чи покращити? *
Required
Поточний рівень знання англійської мови *
Required
Досвід вивчення англійської *
Required
Чи маєте Ви особливі побажання щодо викладача, з яким би Ви хотіли займатися? Якщо так - вкажіть, будь-ласка, які саме
Чи маєте Ви інші коментарі або запитання стосовно проекту?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy