Реєстрація на зимові сесії Міжнародної зеленої школи
Не знаєте чим зайняти дітей на осінніх та зимових канікулах? Хочете оздоровити і підготувати дитину до олімпіад, конкурсів наукової творчості, мистецьких конкурсів, ДПА та ЗНО?
Міжнародна зелена школа – найкращий варіант для навчання, відпочинку та оздоровлення. Свіже повітря Карпатських гір, еко-харчування, весела наука, знайомство з гуцульською культурою, радісне та дружнє спілкування із новими друзями та цікавими вченими, митцями.
Ми підготували для вас освітні заходи за GREEN STREAM-програмою (S – наука, спорт, T – технології, R – робототехніка, E – інженіринг, A – мистецтво, M – математика, медіа).
В програмі сесій: заняття з робототехніки, природничих наук (одна із секцій: хімія/біологія/палеонтологія/астрономія), мультиплікаційна майстерня, майстер-класи із народного мистецтва, екскурсії в музеї, похід в гори, спортивні заняття. Програма формується у відповідності до вікової групи та побажань учасників. Максимальна кількість учасників 24 -29 осіб.
Графік сесій Міжнародної зеленої школи формується згідно канікул в 2017-18 н. р. Можливі уточнення у відповідності до потреб групи.
Міжнародна зелена школа надає також освітні послуги в період між канікулами. В такому випадку діти в першій половині дня навчаються за шкільною програмою. В другій половині - програма Міжнародної зеленої школи.


igskosmach@gmail.com
igs.openpolicy.org.ua

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms