Vztah, láska a péče o duši v arteterapii a filosofii 2019 - nepovinný registrační formulář pro účastníky konference (nikoli pro přednášející)
Sedmý ročník konference se obrací především k tematice mezilidských vztahů nahlížených v kontextu terapie (především kreativně-expresivních terapií) a filosofie, přičemž za jistá významná vodítka pro zkoumání mezilidské vztahovosti budou považovány láska a péče o duši. (Své dotazy či návrhy směřujte na adresu zbynek.zicha@gmail.com - Z.Zicha ml.)

Vážení a milí, registrování se na konferenci není povinné, ani závazné, pomáhá však pořadatelům lépe se na konferenci připravit. Máte-li tedy zájem o účast na konferenci, doporučujeme se elektronicky registrovat; před konáním konference obdržíte elektronicky její program (Jediným povinným údajem registrace je Váš e-mail.).

Poskytnuté informace poslouží pořadatelům konference k její přípravě a ke komunikaci s účastníky, nebudou předány třetí straně, ani využity za jiným účelem.
Email address *
Příjmení, Jméno (případně tituly)
Your answer
Mám zájem o osvědčení
Zvážil/a bych účast na odpolední dílně, pokud by mě zaujala její náplň. (Dílny budou realizované přednášejícími a přihlašování na ně bude probíhat během konference.)
Jsem
Již jsem se zúčastnil/a jednoho z předchozích ročníků konference.
Vzkaz pořadatelům
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy