Joga Online • Zajęcia na żywo w twojej przestrzeni
Witamy w formularzu przeznaczonym dla osób zainteresowanych udziałem w zajęciach online "Joga na Żywo" 🤸🏽‍♀️

INFORMACJE O UDZIALE:
Udział w zajęciach możliwy jest na podstawie zakupu miesięcznego karnetu.

INFOMACJE DOT. PŁATNOŚCI:
Po wypełnieniu ankiety, w kolejnym ekranie ukażą się informacje dot. sposobów uiszczenia opłaty za karnet. Te same informacje zostaną również przesłane drogą mailową w ciągu 24 godzin od wypełnienia formularza.

INFORMACJE DOT. KARNETU:
▹ Karnet obowiązuje od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca i umożliwia dostęp do wszystkich zajęć online "Joga na Żywo" prowadzonych przez Katarzynę Szyńską, a także do nagrań z lekcji dostępnych do wielokrotnego odtwarzana w przeciągu tygodnia od spotkania.
▹ Karnet staje się aktywny od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie lub przesłania na nasz adres mailowy (online@savasanajoga.pl) potwierdzenia wpłaty.
▹ Wszyscy posiadacze karnetów w dniu zajęć otrzymają wiadomość z linkiem do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się lekcja.
▹ Zajęcia będą się odbywać na platformie Zoom. Chętnym polecamy pobranie i instalację aplikacji Zoom na urządzenie, które będzie użyte podczas udziału w zajęciach. Dodatkowe informacje dot. instalacji i logowania prześlemy do Państwa drogą mailową w momencie przyznania karnetu.

CENNIK:
▹ MARZEC - 120zł (4 zajęcia online + linki do nagrań z lekcji)

HARMONOGRAM ZAJĘĆ ONLINE:
▹ Poniedziałek 17:00 - 18:30 ▹ Joga Relaksacyjna
▹ Poniedziałek 19:00 - 20:30 ▹ Joga Zaawansowana
▹ Wtorek 17:00 - 18:30 ▹ Joga Średnio Zaawansowana
▹ Wtorek 19:00 - 20:30 ▹ Joga Łagodna

* Osoby z trudną sytuacją finansowa prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie :)
Email address *
Imię i nazwisko: *
Telefon: *
Jestem zainteresowana/ny udziałem w grupie: *
Czy chcesz być informowany o innych wydarzeniach organizowanych przez Szkołę Jogi Katarzyny Szyńskiej:
Clear selection
Klauzula informacyjna – Ochrona Danych Osobowych *
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), informuję iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkoła Jogi Katarzyny Szyńskiej, ul. Czerkaska 11, 85-636 Bydgoszcz; Kontakt z Administratorem danych – (online@savasanajoga.pl); Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji wysyłania linków do zajęć oraz linków do filmów z zajęć, zgodnie z ustawą (Dz. U. 2003 NR 96 poz. 873) oraz na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b, e ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa; Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 12 miesięcy; Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego; Podanie danych osobowych jest obligatoryjne na mocy przepisu prawa w pozostałym zakresie jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować odmową podjęcia współpracy przez Administratora; Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
Required
Na podstawie przepisów art. 6 a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez Szkoła Jogi Katarzyny Szyńskiej moich danych osobowych podanych w celu otrzymywania informacji od Szkoła Jogi Katarzyny Szyńskiej *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy