Přihláška - Umění sebevědomé prezentace
Teď stačí jen vyplnit přihlášku a jdeme na to.
Těšíme se na Tebe.
Email address *
Jméno a příjmení *
Telefon *
Kolik je ti let? *
Představ se nám, ať víme s kým budeme mít tu čest *
Popiš nám, z jakých důvod se hlásíš na kurz *
Termín: *
DŮLEŽITÉ INFORMACE
Kurz Umění sebevědomé prezentace je především trénink. Nechceme ztrácet moc času s teorií, proto prosíme, aby ses podíval/a na všechna videa, která najdeš na www.improvision.cz/online-kurz. Společně se do toho pak budeme moct pořádně opřít.

ČAS A MÍSTO
Kurz bude probíhat v Hradci Králové v Centru uměleckých aktivit: Tomkova 139/22 ve dnech 18. 8. | 22. 9. | 3. 11. vždy od 9:00 do 16:00 s hodinovou pauzou na oběd. Je na Tobě, který den si vybereš.

CENA
3 500 Kč za účastníka (6 hodin intenzivní práce + 0,5 hod individuální konzultace)

PLATBA
Jakmile odklikneš odeslání přihlášky, podržíme Ti místo v kurzu po dobu 7 dní. Když nám do té doby dorazí na bankovní účet 1410087035/3030 účastnický poplatek, místo je na 100 % Tvoje. V opačném případě místo nabídneme jinému zájemci a to by byla škoda. Tak se do toho raději rovnou pusť ;) K platbě napiš své jméno a příjmení.

STORNO PODMÍNKY
S ohledem na výši nájmu peníze za kurz nevracíme. Vždy je možné za sebe sehnat náhradníka. V takovém případě Ti po jeho zaplacení rádi vrátíme plnou částku. V případě zdravotních problémů nebo nečekaných komplikací nejen s COVID-19 se domluvíme individuálně.

Informace Ti pošleme ještě na mail, abys je pak snadno našel/a.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pro účely plnění povinností dle GDPR potřebujeme Tvůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Bez něj není možné přihlášku evidovat, jelikož nemůžeme zpracovat Tvé osobní údaje. Proto Tě žádáme o vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Andrea Moličová, IČO: 05864178, pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři a to po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Všechny údaje uvedené v tomto formuláři budou shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb. a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 10 let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem, a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.
Souhlasíš s důležitými informacemi a zpracováním osobních údajů? *
Dokumentace *
Souhlasím s tím, že Andrea Moličová může dokumentovat kurz Umění sebevědomé prezentace a fotky využít pro report a marketing aktivit Improvision na webu, facebooku a ostatních sociálních sítích. Pokud se mi nebude jakákoliv moje fotka líbit, vím, že ji stačí nahlásit na andrea@improvision.cz a bude neprodleně stažena.
Chceš vystavit fakturu? Uveď nám své kontaktní údaje.
Pokud ano, vyčkej na platební pokyny od naší účetní a zatím nic neplať.
Prostor pro dotazy
Už jen kliknout na tlačítko "odeslat" a je hotovo!
Těšíme se na viděnou, Tomáš a Andrea :)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy