Erasmus+ Eğitimi ( ücretsiz )
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren İBB Eurodesk Temas Noktası binlerce genci Avrupa fırsatları hakkında bilgilendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda “Eurodesk Nedir, Erasmus+ Programı, Avrupa Gönüllü Hizmeti Nedir, Erasmus+ Gençlik Programı Nedir?” gibi konular hakkında seminer programı düzenliyoruz. Avrupa’da öğrenim görmek, değişim projelerinde yer almak, yeni coğrafyalar, yeni kültürler keşfetmek gibi konuların anlatıldığı seminerde İBB Eurodesk Temas Noktası’nın hizmetleri katılımcılarla paylaşılıyor.

İBB Eurodesk Temas Noktası ayrıca her Cuma 14.00 - 17.00 saatleri arasında Erasmus+ hibe programının alt başlığı olan ve gençlerin en çok tercih ettiği Avrupa Gönüllü Hizmeti ve Gençlik Değişim Projeleri ile ilgili tüm detaylar hakkında gençlere seminer veriyor. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği programla binlerce genç hiç para harcamadan Avrupa’da bir yıla kadar kalabiliyor ve dil desteği alabiliyor.

Etkinliğe katılım ücretsiz ve 50 kişilik kontenjanla sınırlıdır. Her Cuma seminer programı tekrar edecektir. Kulüp olarak katılım sağlamak isterseniz bizimle iletişim kurmanızı rica ederiz.


İBB Eurodesk Temas Noktası

erasmust@ibb.gov.tr

02125223790

Hobyar Mah. Hamidiye Cad. No:2 Kat 3 Sirkeci/Eminönü/ Fatih
( Sirkeci Tramvay Durağı Karşısı )

Ad *
Your answer
Soyad *
Your answer
E-posta adresi *
Your answer
Doğum Tarihi *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon *
Your answer
Adres *
Your answer
Cinsiyet *
Üye olduğunuz kulüp, dernek, topluluk? *
Your answer
Avrupa Fırsatları Hakkında Mevcut Bilgi ve Tecrübeniz? *
Your answer
İBB Eurodesk'ten Nasıl Haberdar Oldunuz? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms