Suvelaagritesse registreerimine 2021
Saabuval suvel korraldab klubi kaks spordilaagrit Käärikul, kuhu on oodatud osalema Tartu, Viljandi ja Kütioru Slalomi liikmed. Noorematel sportlastel on võimalus laagris osaleda koos lapsevanema või saatjaga.

Viie laagripäeva jooksul keskendume mäesuusatamises kasuks tulevatele harjutustele ning elementidele, mängime palli, sõidame ratastega, rullitame, ujume, matkame ja veedame koos ühe meeleoluka nädala.

Neljapäeva õhtul toimub laagri peaaegu lõpule jõudmise puhul Kääriku järve kaldal Greeni sauna verandal grillipidu (algusega kell 18/19, täpsustame), millega on liituma oodatud ka lapsevanemad. Palume külalistel panustada ühisele lauale ning kaasa võtta natuke näksimist.

Majutus on Kääriku spordikeskuse vastvalminud võistkonnamajades, kus on kahesed wc ja vannitoaga magamistoad, köök ja saun. Hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid sööme Kääriku spordikeskuses.
Osaleja nimi *
Osaleja vanus *
Laagris osaleva lapsevanema või saatja nimi/nimed
2021 suvelaagrid (märgi osalus) *
Required
Juhul kui soovid laagrisse tellida klubi sümboolikaga t-särki, siis jäta siia oma mõõdud (pikkus, särgi suurus). Särgi hind on 20 eurot ning lisandub laagri maksumusele.
Captionless Image
Lisainfo, küsimused
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy