DOKOLEČKA: Příměstské tábory - rezervace místa
Milí rodiče, případně další zájemci.
Nabízíme vám během letních prázdnin 3 příměstské tábory, které se uskuteční v případě dostatečného zájmu. Vyplněním dotazníku si předběžně rezervujete místo na vámi vybraném táboře, v případě naplnění kapacity budete zařazeni mezi náhradníky (záleží na pořadí v tomto rezervačním formuláři).
Rezervace míst bude uzavřena 10.4.! Po té vám zašleme závaznou přihlášku, případně nabídneme místa jiným zájemcům (náhradníkům).

INFORMACE K TÁBORŮM: u všech táborů je zajištěna strava (svačiny i oběd) a pitný režim, v případě zájmu o všechny tábory promyslíme případnou slevu :))

1) SLOVANÉ (tábor s příběhem) - pořádá Dokolečka z.s., týdenní tábor (po-pá, 8.15-16.30)
program: příběh a život Slovanů - Vydejte se s námi do časů temného dávnověku, kdy první Slované osídlili naší zemi, oseli širá pole a vystavěli pevná hradiště. V průběhu tábora se rozdělíme do slovanských rodů, budeme budovat své vesnice, pěstovat plodiny a rozvíjet řemesla, ale také volit knížata, hlasovat na sněmu a bránit svoji zem.
Termín: 13.-17.7.
Kapacita: 20, věk 5-16
Cena: 1800 Kč

2) TÁBOR S ANGLIČTINOU - konaný ve spolupráci s jazykovou školou Mortimer z Říčan. Jedná se o týdenní (pondělí-pátek) kurz: 3 hodiny angličtiny s intenzivní angličtinou + doprovodný program. Můžete zvolit buď jen polodenní variantu nebo celodenní (8.15-16.30h). Věkový rozsah 5-15 let, rozdělení podle věku a pokročilosti.
Dopolední angličtina pro děti 5 -10 let
Odpolední angličtina pro děti 11-15 let
Termín: 20.-24.7.
Kapacita: 20 (skupinky max. po 10 dětech)
Téma: Materiály a recyklace
Cena: 2000 Kč (polodenní) / 3000 Kč (celodenní) - tato cena je garantována při dostatečném počtu zájemců, sleva cca 250 Kč v případě, že dítě nebude mít obědy

3) VÝTVARNÝ TÁBOR - pořádá Dokolečka z.s., týdenní tábor (po-pá, 8.15-16.30h), téma STROJ ČASU - VÝLET DO BUDOUCNOSTI, věkový rozsah 5-15 let (děti budou rozdělené do dvou skupin dle věku).
program: vyrobíme si stroj času, budeme kreslit komiksy, vyrábět a tvořit dle naší fantazie to, co bychom mohli v budoucnosti potkat, vyzkoušíme opět různé techniky.
Termín: 10.-14.8.
Kapacita: 24
Cena: 1600 Kč

Email *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Dokolečka z.s.. Report Abuse