Prihlasovací formulár na Základný animatorský kurz leto 2019
Základný animátorský kurz (ZAK) sa uskutoční od 28. do 31. júla 2019 v rekreačnom zariadení GO Klačno (http://goklacno.sk/kontakt/).
Prihlášku je potrebné vyplniť a odoslať najneskôr do 13. mája 2019. Kapacita školenia je obmedzená, v prípade väčšieho záujmu budú školitelia spomedzi záujemcov vyberať.

ZAK je určený predovšetkým pre chlapcov a dievčatá od 14 do 18 rokov (skúsenosť s animátorstvom nie je požadovaná).

Účastnícky poplatok pre členov Domky je 45 €. Pre účastníkov, ktorí v roku 2019 nie sú členmi Domky je poplatok 55 € (overiť členstvo v Domke na rok 2019 je možné u správcu systému Teepee v tvojom stredisku Domky. Evidovať svoje členstvo je možné u predsedu v najbližšom stredisku Domky). V prípade možností a záujmu podporiť vzdelávanie v Domke je možné uhradiť 70 €, plnú sumu za kurz.

Údaje k platbe prevodom:
č. účtu: IBAN: SK76 0900 0000 0050 6289 6757
variabilný symbol: 201909
správa pre prijímateľa: meno a priezvisko účastníka
Deadline na uhradenie účastníckého poplatku je 31. mája 2019.

Kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR, absolvent kurzu môže získať akreditovaný certifikát s červenou pečiatkou MŠVVaŠ SR.

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na elena@domka.sk

Meno *
Your answer
Priezvisko *
Your answer
Dátum narodenia *
Your answer
Číslo občianskeho preukazu (ak nemáš napíš nemám). *
Your answer
Adresa trvalého bydliska (ulica, číslo, obec/mesto, PSČ) *
Your answer
Mobil *
Your answer
E-mailová adresa *
Your answer
Ak máš nejaké stravovacie obmedzenie, napíš aké (napr.: diéta, vegetarián, alergia...): *
Your answer
Si členom Domky? (Ak áno, ktorého strediska?) * *
Your answer
Prečo sa chceš ZAK zúčastniť? *
Your answer
Animátorské skúsenosti nie sú podmienkou, ale ak už nejaké máš, napíš aké? *
Your answer
Oboznámenie o spracovaní osobných údajov: *
V súvislosti so spracovaním a evidenciou osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení Vás informujeme, že Domka - Združenie saleziánskej mládeže zbiera osobné údaje o účastníkoch nami organizovaných podujatí v rozsahu a) meno a priezvisko, b) obec trvalého pobytu, c) dátum narodenia, d) číslo OP, e) e-mail, f) číslo na mobil. Uvedené osobné údaje zbierame za účelom a) evidencie účastníkov podujatí, b) na preukazovanie uskutočnenia podujatí organizovaných organizáciou donorom - MŠVVaŠ SR/Iuventa, c) analýzu, hodnotenie a zlepšovanie organizovania našej činnosti a našich podujatí, d) zviditeľnenia práce s mládežou. Vaše práva sú právo na a) informácie o Vašich údajoch, ktoré spracúvame, b) prístup k Vašim údajom, c) opravu Vašich údajov, d) vymazanie Vašich údajov, ak je to možné vzhľadom na naše oprávnené záujmy, e) obmedzenie spracúvania Vašich údajov, f) prenosnosť údajov k inému spracovateľovi, g) námietky voči spracúvaniu Vašich údajov. Viac informácií o spracúvaní a ochrane osobných údajov v našej organizácii nájdete na: www.domka.sk
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Domka. Report Abuse - Terms of Service