Gönüllü Başvuru Formu
Permatürk Vakfı olarak gönüllülük esasına dayalı katkılarınızı çok değerli buluyoruz. Gönüllü formunu doldurup bize hangi alanlarda destek verebileceğinizi belirterek siz de çalışmalarımızda yer alabilirsiniz.

Not: Gelen başvurular belli bir sayıya ulaştığında sizlerle toplu olarak iletişime geçiyoruz. Sabırlı olduğunuz için teşekkür ederiz!

Email *
Ad *
Soyad *
Doğum Yılı *
Lütfen doğum yılınızı 4 hane olacak şekilde giriniz.
Cinsiyet *
Cep Telefonu *
Lütfen 0 koymadan 5551112233 şeklinde yazınız.
Mesleğiniz *
Eğitim seviyeniz *
Yaşadığınız Şehir *
Eğer yurtdışında ikamet ediyorsanız lütfen bulunduğunuz ülkeyi belirtiniz.
Katkıda bulunabileceğiniz alanlar *
Required
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni Açık Rıza Beyan Metni *
Permatürk Doğayla Ahenk İçinde Sürdürülebilir Yaşama Dönüş Vakfı (“Vakıf”) tarafından 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince bilginize sunulan “Aydınlatma Metni” (https://www.permaturk.org/gizlilik) kapsamında,  Vakfın iş sürekliliğinin sağlanarak faaliyetlerinin yürütülebilmesi ve amacıyla tutulan kişisel verilerimin işlenme amacı ile sınırlı olarak işlenmesini ve işlenme amacı için gerekli olan süre kadar saklanmasını; Vakfın web sitesinin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve sitenin yönetilmesi amacıyla yurt dışına aktarılmasını ve bu hususta gerekli aydınlatmanın tarafıma yapıldığını, işbu metni ve Aydınlatma Metni’ni okuduğumu ve anladığımı...
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Permatürk.