ŠANTOVKA RUN 2019
Pohodový závod na 6,8 km se startem od Galerie Šantovka v sobotu 25. 5. 2019. Trasu závodu tvoří 2 okruhy podél řeky Moravy. Běží se po cyklostezce přes Švýcarské nábřeží, kolem Dětského centra Ostrůvek a zpět přes ulici U rybářských stavů a Wittgensteinovu. Start Závodu je v 17:30.
Startovné 100,- Kč putuje na charitativní účely Střediska rané péče SPRP Olomouc. V ceně startovného je zahrnutý startovní balíček, který obsahuje tričko s logem závodu a další drobnosti od sponzorů.
Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Kategorie *
Velikost trička *
Počty jednotlivých velikostí triček jsou omezeny kapacitou závodu. Pořadatel nemůže zaručit, že na každého závodníka připadne správná velikost trička.
Chci se s dítětem zúčastnit i KIDS RUN *
Doprovodný závod pro děti, start před Galerií Šantovka, trasa cca 500 m, startovné ZDARMA.
Souhlas s podmínkami a pravidly závodu *
Účastník prohlašuje, že vyplněné údaje v přihlášce jsou úplné, přesné a pravdivé. Závodník souhlasí s podmínkami a pravidly závody, které jsou dostupné na https://www.galeriesantovka.cz/akce/akce-centra/santovka-run-2019/
Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely *
Účastník souhlasí se zpracováním a využitím údajů a svých osobních údajů pro marketingové účely pořadatele. Součástí tohoto souhlasu je též souhlas s ukládáním osobních údajů účastníka na nosiče dat, vyhledávání v nich, předávání třetím osobám a další nakládání s nimi v souladu se zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastník závodu souhlasí, aby jeho osobní údaje byly Pořadatelem použity i pro marketingové a obchodní účely Pořadatele, tak jeho obchodních partnerů. Každý účastník závodu dále dává Pořadateli bezúplatný souhlas k pořízení a použití a ke zpracování obrazových i zvukových záznamů své osoby, své podobizny, a jiných projevů osobní povahy pořízených v souvislosti s konáním závodu, tj. především pořízených před závodem, během závodu i v jeho cíli v jakékoliv formě a bez omezení pro účely marketingu, reklamy a propagace Pořadatele, jeho činnosti, akcí a závodů pořádaných Pořadatelem nebo v jeho kooperaci, jakožto i pro účely marketingu, reklamy a propagace jeho obchodních partnerů, a to bez nároku na jakoukoliv odměnu. Účastník dává současně svolení k užití a rozšiřování obrazových i zvukových záznamů své osoby, své podobizny, a jiných projevů osobní povahy pořízených v souvislosti s konáním závodu a jejich rozmnoženin v jakékoli podobě za účelem reklamy a propagace Pořadatele a jeho obchodních partnerů, též například v tiskové reklamě (letáky, brožury, plakáty, billboardy), v elektronických médiích (internet) a v audiovizuálních reklamních spotech.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google.