Formularz zapisów. Wesołe wycieczki dla dzieci 5-12 lat w Skamieniałym Mieście w 2022 roku. Wycieczki prowadzimy w lipcu i sierpniu (w sobotę i niedzielę) o godz. 11:00. Zgłoszenia przyjmujemy z 3 dniowym wyprzedzeniem. Po wypełnieniu formularza poczekaj na potwierdzenie. W czasie wycieczki przechodzimy głównym szlakiem rez. Skamieniałe Miasto (1200 m długości, suma podejść 100 m), wychodzimy na wzgórze Skała 367 m n.p.m. Cena wycieczki: dorośli 35 zł, dzieci 25 zł. Spotkanie w Wąwozie Harcerzy, 50 m za kasami i bramą wejściową z napisem "Skamieniałe Miasto".
Wypełniasz formularz zgłoszenia na "Wesołą wycieczkę dla dzieci w Skamieniałym Mieście".
Do uczestnictwa zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku od 5 do 12 lat. Ruszajmy!

Zgłoszenia przyjmujemy z 3 dniowym wyprzedzeniem. Jeżeli przewodnik jest zajęty, zaproponujemy inne wolne terminy zwiedzania.

Godziny zwiedzania lipiec, sierpień:
sobota, niedziela, godz. 11:00

Informacje o trasie zwiedzania:
– Suma podejść: 100 m
– Długość trasy (w jedną stronę): 1200 m
– Czas przejścia 1 godz. 20 min.

Początek wycieczki:
– Wąwóz Harcerzy, 50 m za bramą wejściową do rezerwatu (nie czekamy na parkingu lub przy kasach). Prosimy wejść przez bramę z napisem "Skamieniałe Miasto", przejść 50 m i poczekać na ławkach i przy stolikach w szerokim wąwozie.

Miejsce zakończenia wycieczki:
– Skałka z krzyżem w pobliżu szczytu Skała 367 m n.p.m.

Cena uczestnictwa w wesołej wycieczce z przewodnikiem-animatorem:
Osoby dorosłe, 35 zł.
Dzieci od 5 do 18 lat, 25 zł.
Dzieci do 4 lat, bezpłatnie.

Wycieczki prowadzimy w lipcu i sierpniu (sobota-niedziela).
Do uczestnictwa zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku od 5 do 12 lat. Ruszajmy!

10 rzeczy, które otrzymają uczestnicy w ramach wesołego zwiedzania:
1. Wesołą atmosferę zwiedzania,
2. Dostosowany do dzieci przekaz,
3. Wysoką wartość merytoryczną w lekkiej formie,
4. Informacje o zwierzętach, legendach, ciekawostki, czyli to, co dzieci interesuje,
5. Wyzwania sprawnościowe, przejścia przez szczeliny,
6. Mapę Skamieniałego Miasta dla dziecka lub rodziny,
7. Pieczątki na karteczce,
8. Niespodzianki i zaskoczenia,
9. Mini nagrody,
10. Motywację do odkrywania kolejnych miejsc.

Dlaczego wprowadzamy dedykowane wycieczki dla dzieci?
Dzieci młodsze i starsze mają zróżnicowane możliwości kondycyjne, zainteresowania, wiedzę. Dzięki dedykowanym wycieczkom dla dzieci możemy dostosować przekaz przewodnika-animatora do potrzeb dzieci, zaangażować je i zaciekawić.

Czy dzieci w wieku do 4 lat i powyżej 12 lat mogą uczestniczyć w wycieczkach?
Również dzieci młodsze i starsze zapraszamy. Dostosujemy się z naszym przekazem. Prosimy o zaopiekowanie się małymi dziećmi (aby nie przeszkadzały bezpośrednio w odbiorze przekazywanych informacji), a starsze dzieci i młodzież zachęcamy do zaangażowania i aktywnego uczestnictwa.

Czy w wycieczce mogą brać udział grupy dorosłych?
Jeżeli chcesz zamówić wycieczkę, dla dorosłych skontaktuj się z nami. Takiej grupie przekazywane są inne informacje. Wycieczki, które tutaj prezentujemy, dedykowane są dla rodzin z dziećmi.

Kilka spraw organizacyjnych:
1. Rezerwacji wycieczki należy dokonać przez formularz.
2. Wycieczki realizujemy od minimum 3 os., ale w grupach nie większych niż 20-25 os. (4-6 rodzin),
3. Zgłoszenia przyjmujemy do 3 dni przed terminem wycieczki. Najlepiej zgłaszać grupę z tygodniowym wyprzedzeniem,
4. Przyjęcie zgłoszenia potwierdzimy mailowo lub telefonicznie (zazwyczaj sms) w ciągu tego samego lub następnego dnia,
5. Nie dyżurujemy o wyznaczonych godzinach w Skamieniałym Mieście. Aby uczestniczyć w wycieczce, należy dokonać rezerwacji poprzez formularz,
6. W przypadku złych warunków atmosferycznych wycieczka może zostać odwołana, skrócona lub przełożona na inną godzinę,
7. Prosimy o przygotowanie się do zwiedzania (odpowiedni ekwipunek, buty, okrycie od deszczu). Trasa wiedzie po skałach, korzeniach, które zwłaszcza po deszczu są bardzo śliskie,
8. Przygotujcie się na spotkanie z komarami (zwłaszcza latem w dolnej części rezerwatu),
9. Przejazd wózkiem dziecięcym ze względu na trudności techniczne szlaku (skały, schody, duże podejścia) nie jest możliwy. Wózek można zabezpieczyć, przytwierdzając do stałych elementów infrastruktury na parkingu lub w Wąwozie Harcerzy.
10. Cena zwiedzania z przewodnikiem-animatorem nie obejmuje biletu wstępu do rezerwatu, należy również doliczyć koszt parkingu,
11. Pojawianie się „maski czarownicy” dostosowujemy do wieku uczestników. Nie za każdym razem przewodnik będzie posiadał maskę czarownicy przy sobie. Przy małych dzieciach rezygnujemy z tej animacji. Naszym celem nie jest nastraszenie (od tego mamy zwiedzanie nocne z dreszczykiem), a jedynie dobra zabawa, miłe zwiedzanie i edukacja,
12. Jeżeli chcecie zwiedzić rezerwat indywidualnie, bez przewodnika-animatora oczywiście zapraszamy. Nasza oferta jest rozbudowaniem oferty zwiedzania Skamieniałego Miasta, jest dla tych którzy chcą dowiedzieć się ciekawych informacji.

Przeczytaj zanim zaczniesz zwiedzać.
Polecamy przyjechać min. 30 min. przed zarezerwowaną godziną zwiedzania.
1. 30-20 min. przed wycieczką.
W kasie przy wejściu do rezerwatu kupicie bilety wstępu do rezerwatu i opłacicie parking. W niedzielne popołudnia nie ma miejsca na parkingu, dlatego zachęcamy do wybierania w ten dzień dopołudniowych godzin zwiedzania lub zarezerwowanie czasu na dojście do rezerwatu. Skorzystajcie z ubikacji (dla posiadających bilet wstępu do rezerwatu, ubikacja bezpłatna przy kasie wejściowej). Jeżeli macie jeszcze więcej czasu przejdźcie kładką nad drogą na skały Czarownicę i Ratusz.
2. 20-10 min. przed wycieczką. Zwiedźcie Tajemniczą Szczelinę w Skale Grunwald (największa skała po lewej stronie od wejścia do rezerwatu). Teraz wejdziecie przez bramę główną z napisem „Skamieniałe Miasto” (obok kas) i przejdźcie 50 metrów. Tutaj w szerokim, zalesionym Wąwozie Harcerzy są ławki, stoły i palenisko. Jest również cień! 🙂 Tutaj oczekujcie przewodnika.
3. 5-10 min. przed wycieczką. Dokonaj opłaty u przewodnika za zwiedzanie (gotówką). Jeżeli potrzebujesz faktury za zwiedzanie, napisz do nas emaila.
4. 1 min. przed wycieczką. Wyznaczona godz. zwiedzania. Rozpoczynamy zwiedzanie punktualne.
5. Wycieczkę chcemy rozpoczynać punktualnie. Dlatego prosimy wcześniej zaplanować przyjazd. Zwłaszcza w niedzielę, może być problem z parkowaniem samochodu, a czas zakupu biletów w kasie może się wydłużyć.

Co robić po zwiedzaniu?
Po odpoczynku przy Skałce z krzyżem proponujemy spacer do Parku Zdrojowego i do Wąwozu Czarownic. Możecie wrócić na parking początkowy tym samym szlakiem przez Skamieniałe Miasto lub przejść Szlakiem Nietoperza. Na końcu Szlaku Nietoperza przejdziecie przez kładkę i zwiedzicie skały Czarownicę i Ratusz. W tracie zwiedzania przewodnik udzieli informacji i wskaże najlepsze drogi powrotu na parking. Po wizycie w Parku Zdrojowym można również wrócić na parking początkowy meleksami lub przez rynek w Ciężkowicach.

Realizacją wesołych wycieczek z Przewodnikiem-Animatorem™ jest Centrum Usług Turystycznych i Przedsiębiorczości.

Zgłoszenia przyjmujemy do 3 dni przed wycieczką.
Kontakt do nas: aktywnezwiedzanie@gmail.com, tel. 733 731 725

O wycieczkach z Przewodnikiem-Animatorem™ w Skamieniałym Mieście, przeczytasz na stronie:
www.skamienialemiasto.pl i na profilu www.facebook.com/skamienialemiasto

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i Nazwisko *
Telefon *
Mail *
Miejscowość *
Data wycieczki *
MM
/
DD
/
YYYY
Godzina rozpoczęcia wycieczki *
Time
:
Uczestnicy dorośli *
Dzieci poniżej 4 lat *
Dzieci w wieku 5-8 lat *
Dzieci w wieku 9-12 lat *
Dzieci powyżej 12 lat *
Klauzula informacyjna z art. 13 RODO. Na podstawie art. 13 Rozporządzenia w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 informujemy, iż: 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest "Centrum Usług Turystycznych i Przedsiębiorczości Piotr Firlej", ul. Jana Pawła II 11, 33-170 Tuchów. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: 6 ust 1 lit b), c), f) w celach: zawarcia i wykonania umowy, wykonania ciążących na Administratorze obowiązków prawnych, badania satysfakcji, oraz marketingu polegającym na promowaniu administratora oraz jego usług.  3. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres świadczenia usługi oraz czas konieczny do wykazania prawidłowego jej wykonania, rozpoznania reklamacji, a także wynikający z innych przepisów np. podatkowych. 4. Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz do przenoszenia danych. 5. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej realizacji zlecenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Zostałem /am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. *
Chcę otrzymywać więcej informacji o wesołych wycieczkach i propozycjach aktywnego spędzania wolnego czasu dla rodzin z dzieci 5-8, 9-12, 13-18 lat. Już teraz zapisz się do newslettera Przewodnika-Animatora™. Otrzymaj mapę z atrakcjami dla dzieci w okolicy Skamieniałego Miasta. Wielką wartością materiału jest konkretne wyszczególnienie atrakcji dla dzieci w danym miejscu. Liczymy, że artykuły, zestawienia prezentowane w przyszłości zainspirują Was do częstszych wycieczek. Zawsze możesz z newslettera się wypisać, na przykład kiedy dzieci dorosną i same zaczną zwiedzać :) Klauzula informacyjna z art. 13 RODO jak wyżej. Pozdrawiam Cię! Piotr Firlej - autor przewodnika Jej wysokość Brzanka, twórca projektu Przewodnik-Animator™ . *
Skąd dowiedziałeś się o naszej ofercie wycieczek z Przewodnikiem-Animatorem po Skamieniałym Mieście? Będziemy wdzięczni za pozostawienie informacji.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy