Přihláška - příměstský tábor
Přihláška na příměstský tábor v Wake master areál Česká Lípa se zaměřením na wakeboarding. Pořadatel To dáme z.s. se sídlem Fibichova 413, 471 27, Stráž pod Ralskem, IČ 06466745.
Termín *
Jméno a příjmení
Your answer
Bydliště
Your answer
Datum narození
Your answer
Zákoný zástupce (rodič)
Doplňte jméno, příjmení, telefon, email
Your answer
Důležité informace
Zde je prostor pro informace, které považujete za důležité – zvyklosti, problémy, poznámky ke stravě, na co je potřeba dohlédnout.
Your answer
Dítě
Dítě je
Dítě na wakeboardu
Souhlas *
Potvrzuji platnost výše uvedených údajů. Souhlasím s tím, aby spolek To dáme z.s. se sídlem Fibichova 413, 471 27, Stráž pod Ralskem, IČ 06466745 jako pořadatel zpracovávala a evidovala osobní údaje poskytnuté jí v souvislosti s přihlášením na příměstský tábor. Zároveň dávám souhlas k použití fotografií a videa pořízených v rámci tábora pro prezentaci a propagaci pořadatele. Dále potvrzuji, že jsem seznámen(a) s kvalitou vody vodní plochy koupaliště Dubice - z důvodu zvýšeného počtu sinic může v případě přecitlivělosti dojít k alergické reakci dítěte
Storno podmínky *
V případě zrušení účasti minimálně 14 dní před začátkem tábora - pořadatel vrací 100% dosud uhrazené částky. V případě zrušení účasti méně jak 14 dní před začátkem tábora, nebo v době konání tábora - storno poplatek 100,- Kč za každý den neúčasti na táboře. Max 500,- Kč.
Platební podmínky
Přihlášení dítěte bude akceptováno po zaplacení zálohy ve výši 1 500,- Kč, případně celé částky 3 000,- Kč. Doplatek nejpozději v den zahájení tábora - bankovní převod. Bankovní účet číslo 224785302/0600. S ohledem na omezenou kapacitu 12 dětí je okamžikem přihlášení datum připsání zálohy na účet. V případě uhrazení zálohy na již obsazený termín bude nabídnut jiný termín, nebo záloha vrácena.
Datum vyplnění
Your answer
Poznámky
Vaše případné dotazy. Po odeslání přihlášky vám zašleme potvrzující email s dalšími informacemi. Děkujeme za váš zájem.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.