Registreerimine Eesti Energia ja Viru Keemia Grupi tootmisüksuste ekskursioonidele
Tööstusettevõtete tavapärastel turvakaalutlustel toimub sisenemine tööstusterritooriumile vaid eelregistreerimise ja isikut tõendava dokumendi alusel. Ekskursioonidele registreermiseks palun täitke kõik kohustuslikud väljad. Veenduge, et olete sisestanud korrektsed andmed. Tööstusterritooriumile sisenedes tuleb teil esitada oma isikut tõendav dokument ning ühtlasi kontrollitakse andmete kokkulangevust registreerimisel esitatud infoga. Juhul, kui andmetes on erinevusi, on turvatöötajatel õigus teid territooriumile mitte lubada.
Valige ekskursioon *
Required
NB! Registreerimine ekskursioonile VKG põlevkiviõli tehasesse Petroter, mis toimub 09.07. on lõppenud (kohtade arv on täis)
Eesti elektrijaam, Narva karjäär ja Petroteri tehas
Korraldaja kinnitab, et töötleb ekskursioonidele registreerunute isikuandmeid kõiki isikuandmete kaitse põhimõtteid järgides ning vaid ulatuses, mis on vajalik tööstusterritooriumile pääsemiseks. Korraldaja ei edasta registreerunute isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud seadusega ettenähtud juhtudel.
*
Käesolevaga annan nõusoleku minu poolt esitatud isikuandmeid kasutada avalikest andmebaasidest minu ja kaaslaste kohta info saamiseks.
Eesnimi *
Your answer
Perekonnanimi
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy